menštruácie

Príspevok v téme: menštruácie
di-em

pre dvomi rokmi som po prvý krát dostala menštruácie. trvali približne 6 dní, boli dosť nepravideľné a po pol roku sa úplne vytratili. Počula som, že takéto veci sa stávajú, a neprikladala som tomu prílišnú dôležitosť. No odvtedy menštruácie dostávam v priemere tak raz za dva mesiace a veľmi ma to znepokojuje, lebo neviem, či je so mnou všetko v poridaku alebo nie.
Chystám sa ku gynekologičke, ale kým sa k tomu dopracujem, rada by som si prečítala Váš názor na môj problém. Myslíte si že je to normálny jav?

Vločka

ahoj, ja som mala v 16- tich podobný problém, menštruáciu som dostávala raz za 3- 4 mesiace...zašla som ku gynekologičke- a krvné výsledky odhalili, že som mala zvýšenú hladinu niektorých hormónov...ako si písala môže to byť zapríčinené aj pre kolísanie váhy... a aby si bola v obraze, niekedy môže robiť šarapatu aj pečeň, alebo štítna žľaza, ale myslím si, že to u teba nič vážne nebude...a držím palce s tým jedlom

di-em

No teraz budem mať 16. Je celkom pravdepodobné že to je kvôli môjmu kolísaniu váhy. Mám s jedlom pomerne veľký problém...