x-nasobny orgazmus

Príspevok v téme: x-nasobny orgazmus
petrik

Moja priatelka mava so mnou niekolko orgazmov za milovanie, teda niekedy aj 20-30, a to poriadne silne, az strieka za kazdym... Lichoti mi to, ale mam len okolo 13cm a ked predomnou mala partnera s 24cm tak si to vraj tak neuzivala ani nic podobne nezazila... No ja neviem, moze byt zena roztahana z partnera s takym velkym penisom? Za ako dlho sa zhruba moze prisposobit na ten moj - o polovicu mensi? ak vobec... Ked je moc mokra, uz ani necitim, ze jej tam beham...

sisa1

Ja mam niekedy 2 nez sa spravi moj partner raz ale to je tak raz za pol roka.Inak ak sa milujeme a som v pohode nemam problem dosiahnut orgazmus. Ale 20-30 ???? Tak to je fakt na guinessovu knihu rekordov :-)

hanah

bud si robi ona blazna z teba alebo ty z nas lebo to je najvacsia kravina aku som kedy pocula..to sa potom asi milujete cely den???

miminka

tak toto nie je normalne ,ja som rada ked sa spravim 2x do tyzdna ,skoro kazdy den sa milujeme ...sak to boh nevidel tolko kraat :) ale pocula som ze niektore 2 a 3 krat kym chlap raz .... ani tomu nechapem ...

kuki

A to ratas za orgazmus kazde jej silnejsie vzdychnutie? :) 20-30x, prepac, ale to je uz z kategorie Sci-Fi alebo z guinessovej knihy rekordov.