Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chystám sa na pôst 3dni

zuzulafazula

nooo ja som to musela, koli operacii. ziadna dobrovolna akcia. neviem ci je to zrovna dobry napad - 3 dni. jeden, to je bezne. ale 3? nieze to prezeniete :-|

kissa

ahoj,pridavam sa k tebe,ale len 3 dni to skusime,dobre?Ja to chcem urobit len na precistenie svojho tela,nerada by som sa dopracovala do skupinky anorekticiek-takze ziadne podobne hluposti:),zdravie je prvorade.

zuzulafazula

ahoj, neboj sa, da sa to, ja som si to prezila tiez, iba vodu som pila a caje, je to dost na nervy, ale da sa to. po 2 dnoch som uz mala stav ako opita:) a potom to preslo az do stavu, ked som nechcela jest, aj ked som uz mohla. ale to je snad extrem. kludne mi napis ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.