mejkap dermacol 24 h s Q10

bubina

ahojte,tak som si ho dnes kúpila, tú 2, farba je super tak zajtra ked si ho dám, napíšem aký je, díki moc za rady, papa :))

bubina

dik moc baby, asi kúpim tú 2, lebo mne sa tiež zdalo že ta jednotka je ako mrtvola, tak uvidim, len dúfam že nebude veľmi oranžový

lillien

ahoj bubina, ja ho mam tiez,cislo 2,celkom dobre sa nanasa,plet je po nom pekna,tiez mam svetlu plet,ale to cislo 1 je taky dost ´´mrtvolny´´,takze si kup radsej 2.jedine co sa mi na nom nelubi ze su tam sem-tam nejake cierne ciastocky a rozmaze sa mi to po tvari,ako keby si si ceruzkou ciernou spravila ciaru,neviem co to je a to som si ho kupila v specialnej predajni dermacol

bubina

Ahoj,ja som minule na ruku skúšala tie odtiene, 1 a 2, a tá dvojka sa mi zdala tmavšia než jednotka,tak neviem teraz, či jednotku alebo dvojku,zajtra si ho idem kúpiť tak uvidím.papa

jajav1

Ahoj. Ja mám dosť svetlú pokožku, takže používam č.2. Ak si ho kúpiš tak daj vedieť či ti sadol. Maj sa.....

jajav1

Ahoj. No ja som si ho kúpila akurát pred mesiacom a som s ním spokojná. Mám z neho dobrú jemnú pleť, a po nenesení zmatnie a vydrží mi až do večera a neroztečie sa na tvári a zjednotí mi pekne pleť. Takže u mnňa v pohode. Tak skús.