Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy a chemoterapia

jaja

Milá olaa, ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s prírodnými produktami, ku ktorým som sa dostala cestou práve tohto diskusného fóra. Chcem sa Ťa len spýtať, či si už vyskúšala prírodné produkty? Lebo niekto ich ani nevyskúša ale ... Viem, že nie každý produkt je tak účinný, ale ja poznám spoločnosť, ktorá si sama pestuje rastliny a spracuváva si potom aj produkty. Nepáči sa mi, keď sa vyjadruješ, že tu chce niekto zarábať na ľudskom nešťastí. Z vlasnej skúsenosti - mám 24 ročného syna, ktorému pred 1,5 rokom diagnostikovali Sklerózu mult. a môžem Ti povedať, že vďaka týmto produktom, ktoré mu skutočne pomáhajú a po 1/2 roku bolo vidieť zlepšenie. Som nesmierne vďačná, že mi osud doprial poznať tieto produkty. A tak isto aj ja som si vyliečila ranku na krčku maternice, že keď som išla k lekárke, vyjadrila sa, že sa stakým niečim ešte nestretla, ako sa to krásne zahojilo. Ešte doplním, že ani ja, ani môj syn neužíva žiadnu chemickú liečbu. Inak každý produkt, či liek stojí peniaze. Lenže, dáš kopu peňazí za chemické lieky a ešte viac si ničíš organizmus a imunitný systém je v čudu. Prajem Ti , aby si nemusela užívať v živote chemické lieky a tiež prírodné produkty, keď ich tak zatracuješ. Neviem síce koľko máš rokov, ale nemala by si podceňovať a zabudať na slovko " prevencia"

olaa

valika, len pekne zarabaj na ludskom nestasti.
Tiva, vlasy ti narastu tak isto, ci budes pouzivat valikine pripravky alebo nie.....................dealery chodte z tohto fora prec!!!!!!!!!!!!!!!

ooo

tiva ja som sama mala chemoterapiu a vlasy mi vypadli, tiež nie všetky, ale dala som ich vyholiť. Lebo načo to siliť, oni sú aj tak potom hrozne škaredé, treba si nechať narásť všetky nové.

Valika64

tiva, ak máš záujem, ozvi sa mi na mail. Poznám produkty, ktoré pomohli vyriešiť problém vypadávania vlasov po chemoterapii . A nielen to, ale prospeli celkovému priebehu ochorenia. Potrebujem ale konkrétnejšie informácie o pacientovi.

lurika

Milá tiva.Každé onk. chorenie sa líeči chemot.ktorá je niekedy viac alebo menej agresívna, záleží od ochorenia.To sa odrazí i na tych vláskoch.Záleží aj koľká kúra bola podaná.Ak ich bolo viac je možne,ze ich trochu ostane a nebudú kvalitné počas celej liečby ak boli podané napr.2kúry a už teraz sú tie vlásky riedke ,je veľká pravdepodobnosť,že vypadajú všetky.Myslím,že počas liečby na kvalitu vlasou nič nepomôže,aj ked najdôležitejšie je,aby bola liečba uspešná aj bez vláskov,ved oni potom narastú a možno ešte hustejšie, ako boli pred ochorenim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy a chemoterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk