dehydratovana plet

Príspevok v téme: dehydratovana plet
miriam 2

Mám dehydrovanú pleť, tvoria sa mi šupinky na nose a čele, no zároveň sa mi leskne t-zóna. Ako sa mám správne starať o tento typ pleti? ako správne čistiť takúto pleť. Tiež by ste mi mohli poradiť nejaký krém a make-up, ktorý zmatňuje,znednocuje a vyzerá prirodzene. Dakujem pekne

sonka

Výborný hydratačný krém je hydraderm od l´oréalu. NavYše pleť krásne rozjasní a pekne vonia. Pleť si čisti každé ráno a večer. Najprv použi čistiaci gél, potom pleťovú vodu a tak pleť ošetri krémom - ráno denným a večer nočným hydratačným krémom. Čo sa krémov týka, tak dobré sú ešte od lirene. Pleť ráno si umy vlažnou vodou, ale pozor nie studenou, nakoľko nie je vhdné od 7:00 - 9:00 ochladzovAť organizmus, a večer o niečo teplejšou. Čistiace gély, ale aj pleŤové vody si vyberaj na suchú pleť. Ideálne sú od l´oréal alebo garnier. No keď t - zňonu lesklú, zrejme máš zmiešanú pleť. Make - upy sú dobré od maybelline, lirene, dermacol...
Navyše pleti veľmi pomožeš aj zdravím stravovaním, dodržiavaním pitného režimu, pravidelným prísuniom ovocia do organizmu, pohybom, vyhýbaniu sa solárií a ak sa nebudeš slniť či fajčiť. Ak sa však slnenia vzdať v žiadnom prípade nechceš, tak ho aspoň skús obmedzit a neslni sa na najvačšom slnku, chráň sa krámami a výlučne si chráň pleť či aj vlasy pred slnkom.