Mam alebo nemam

sofija

Ja mam kamosku ktora ma frajera ktoremu sa pacia blondynky a ona bola brunetka...koli nemu sa prefarbila na blond,vyzera strasne ma to otrasne zlte ale je rada ze sa to paci frajerovi ...takze tak

berenice17

pozri to ze sa mu pacia blondinky neznamena ze chce aby si bola blond,pokial sa to paci tebe mozes sa odfarbit ale len preto ze sa mu to paci to nerob.Urcite ta ma rad taku aka si.a ked mu viac zalezi na farbe vlasov ako na cloveku kasli nanho-zasluzis si lepsieho!!!

hrx...

Hmm... hej chapem ! Ale ak ta ma naozaj rad, tak pre neho ta "vysnena" si !!! =) a nechcela by si si skusit na kratko prefarbyt vlasy na blond...len tak zo srandy samponom...ze ako by sa potom tvaril ! ale toto je len hra takto... No ako som uz hovoril...ak ta ma naozaj rad, tak SI jeho "vysnena" pamataj... Pa pa

karinn

mne moj hned na zaciatku povedal ze sa mu pacia blondiny a ja celkom cernovlasa.dokonca s modrymi ocami a ja zeleno sive.a to nestacilo,este mi povedal ze vysoke a ja stred.nakoniec si predsa len vzal vysoku blond s modrymi ocami.je to tak lepsie,inak by sa mi obzeral za takymi a ja som sa pri nom necitila dobre,komplexy ze nie som jeho typ a otazky:preco so mnou teda chodi ked mi take veci vravi.

tami

babka> Aj mojmu priatelovi sa pacia blondinky,kazdemu sa pacia,no u mna by blond nezniesol.Najradsej je,ked mam cierne vlasy..Aj ty by si sa mala postavit k tomu tak,a mat taku farbu,aka sa ti hodi a v akej sa citis dobre..Farba vlasov na laske neprida;-))

Aťa

Babka, ja som blondínka, páčia sa mi čiernovlasí...ale priateľa mám...blond. A ani nikdy som tmavovlasého nemala. Vzťah nie je o tom, akú máš farbu vlasov. Netráp sa tým, že nie si blonďatá...určite Ťa má rád takú, aká si teraz.

babkagfom

hhe hrx jasne ale vies ze proste on ma chorobu na blondiny vies a jasom mu povedala ze sa mi pacia ciernovlasy a on je bledohnedovlasi a nijak sa netvaril on vravi ze nezalezi mu natolm ale vies ide mi oto ze ja cem byt prenho ta vysnena naj xapes

hrx...

Tak mu to povedz, ze ti to vadi !!! A co take o nich hovori ?! daj nejaky priklad...Ved ked ta lubi tak mu urcite nejde o farbu tvojich vlasov...
(... (alebo si sprav srandu aj ty a povedz ze mas aj ty rada blondakov, ak on samozrejme nieje "blond") ked sa cudne zatvari... povedz ze ty sa citis presne tak isto ked ti to povie on...)ale to len tak =)