streptokok ako ženské ochorenie

Príspevok v téme: streptokok ako ženské ochorenie
tanulik

Môj problém sa volá streptokok. Bežne je to ochorenie horných dýchacích ciest ale mne to moja gynekologička diagnostikovala na povrchu sliznice maternice po troch mesiacoch akože zápalu močového mechúra. Chcela by som vedieť čo je príčina, či to má trvalé následky ale hlavne či som to mohla dostať od priateľa. Myslím že aj s ním to má súvis. Týždeň po tom čo sme spolu začali sexuálne žiť som začala mať ťažkosti. On je v poriadku ale chcela by som aby sa dal vyšetriť aj on.

mimi14

mam14 a dneska som zistila ze tom mam co to je?????????ya sa toho bojim plisss wyswetlite mi to icq415-388-285 diki

neviem

Máte gynekologické problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

veronika

ZUZULIK na tvojom mieste by som isla hned k doktorke, a nie za mesiac.moze ist o zapal oblicky, co moze byt velmi nebezpecne, moze to vies k zlyhanoiu oblicky alebo otrave krvi.nevahaj a bez.bolest chrbta, tazkosti pri mocenia nutkanie na mocenie tomu naznacuju !to nie je bezne prechladnutie.

tanulik3

Ženy...som vyliečená!!! :-D Prišla som na to, že to nebol streptokok, hoci príznaky tomu nasvedčovali, ale bola to nejaká infekcia (asi tá cystitída), vďaka nedostatočnej hygiene pred a po milovaní s partnerom. Teraz sme "nabehli" na nový systém hygieny :-O) a tiež beriem jedny bio-tablety z morských rias, ktoré nielen že krásne detoxikujú organizmus, ale majú aj kopec železa ktoré mi ženy raz za mesiac potrebujeme a mnoho iných predností. A bolesti sú preč! Juchú! :-) Vrelo odporúčam!

silvik01

ahojte dievčata, aj mne zistila moja gynekologyčka streptokokoka liečim sa už asi 2 mesiace a stale je to dookola, až teraz ma poslala na ORL a na zubne, že vraj v tom bude pes zakopaný. Až sa zubárka dozvedela o mojom probléme, povedal, že v tom nie som sama a mám si pozrieř túto stránku, (prepáčte ale trochu ma to potešilo, že nie som jediná)- viem že je to nepekné voči vám takto vás zneužívať, ale aj na vašich skúsenostiach sa učím. Zubárka mi ešte mimo iného poradila aby som kombinovala antibiotika, ktoré mi predpísala gynekologička s liekom : Wobenzym, dnes som si pre neho zbehla do lekárne tak uvidím, ako postúpim v liečbe. Majte sa pekne a ja sa Vám určite ozvem až budem vedieť ako som dopadla s tým wobenzymom

zuzulik

Tak asi pred tyzdnom ma zacal boliet chrbatik. K tomu musim chodit asi kazde 2 minuty na zachod...ale je to len pocit a ked uz sa nieco deje tak to dost boli... a mam neustali pocit svrbenia v posve, najhorsie je ze k lekarovi sa dostanem tak o mesiac. Ak to je len prechladnutie tak dost blbe a uz ma vobec nebavi....ahojte a dik

tanulik3

marfa, niečo na tom určite bude. :-) všetko zo všetkým súvisí...a hlavne- všetko je v hlave!
už dlhšiu dobu premýšľam nad tým, že by bolo fajn navštíviť maséra nech ma ponapravuje do pôvodného stavu... ale na druhej strane mne zabrala liečba. gynekologička ma liečila Macmirorom a všetko bolo fajn, až kým som sa nemilovala s partnerom. tak som usúdila že to bude z nedostatočnej hygieny. no tiež odvtedy som nemala pohlavný styk. začala som piť urologický čaj, teraz presedlávam na žihľavový a vidím zmenu. už niekoľko dní som nemala bolesť pri močení, začínam veriť tomu že sa z toho pomaly ale iste dostanem! :-)

chcela by som ešte upozorniť, že dôležitá je aj diagnóza. sama si nie som istá či som mala streptokoka (hoci mi ho lekárka mi vďaka ph-papieriku diagnostikovala), alebo cystitídu, ktorá má veľmi podobné príznaky ako streptokok! moja laická hlava sa prikláňa k cystitíde, gynekologická hlava k streptokoku... človek, vyber si. :-) ešte že nemám viac možností, lebo inak by som bola nerozhodná. :-)

veľa šťastia v diagnostikovaní streptokočky :-)

marfa

Ahojte streptokočky s týmto problémom sa trápim už 4 roky a príčina sa ukazuje až teraz.Sama sa tomuto problému intenzívne venujem a zistila som že treba bádať za akých okolností k tomuto ochoreniu došlo.Skúsili ste sa poradiť s neurologom.Všetky nervové zakončenia su v chrbtici nohách rukách a ušiach ak je niečo zablokované tak to vyvoláva zápal a tam sa tie potvory skrývajú a množia.Ja som si istá že môj problém je v chrbtici v driekovej oblasti mám seknutý nerv a tlačí ma na mechúr.Ked mi ho uvolnia,tak mi je chvíľu fajn no a po čase,ked mi to znova vyskočí tak som tam kde som bola,krv v moči a streptokoky.Skúste sa pobrať v liečbe a týmto smerom a spomenúť si či ste nemali úraz alebo bolesti v chrbte stačí len nevinné trpnute a tak podobne.Všetky tu spomínané lieky som brala od antibiotík až po homeopatiká,čaje nič mi nezabralo.

bleelka

Ahojte kocky, rada by som sa vas opytala na radu. Vcera som sa dozvedela, ze aj ja v sebe nosim Streptokoka Agalactiae... som z toho dost zdrvena, pretoze lekar mi povedal, ze sa toho nezbavim... je to pravda? podarilo sa to uz niekotrej z vas? ak ano, ako? prosim, poradte mi, velmi ma to trapi. A ak niektora z vas pozna odpovede aj na nasledujuce otazky, budem len rada, ak mi napisete na ne odpoved. Krasne dakujem a zelam vela uspechov v liecbe!
1. ako sa nakaza prenasa (ako je mozne sa nim nakazit) ?
2. moze sa preniest z inych casti tela ?
3. ake vysetrenia je potrebne absolvovat aby sa zistil povod ochorenia v tele (kde vsade sa moze nachadzat) ?
4. je ohrozeny aj partner ?
5. je mozne ho vyliecit ? (za aku dobu? akymi prostriedkami, liekmi?)
6. je ohrozene pocatie, tehotnost, dieta?
7. ake vysetrenia je potrebne absolvovat aby sa zistit povod ochorenia v tele?
8. ako sa bakteria prejavuje, co sposobuje?
Dakujem!