Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť zo svalov?

Príspevok v téme: Ako schudnúť zo svalov?
zuzana.n

Dobry den,
mam taky problem. Kazdy den sa venujem narocnemu sportu(triatlon-beh, plavnie, bicykel), ale napriek tomu potrebujem schudnut, zo svalov.Mam 168 cm a vazim 63 kg, co je pomerne dost, a ak chcem dosahovat lepsie vysledky potrebujem mat menej kg. Mam 9,7 % tuku, takze v tom to asi nebude. za radu ako a to vopred dakujem.

iveta321

To by som velmi rada videla ako asi vyzeras Zuzka, pretoze nedokazem uverit ako moze vytrvalostna sportovkyna vazit pri tvojej vyske tolko kilogramov a to tvrdis ze ich tvori svalstvo,ktore vytrvalostni sportovci maju problem si vobec udrzat, nakolko pri tomto druhu sportu ho iba spaluju. Zeny ktore sa venuju kulturistike maju problem nabrat tolko kilogramov svalovej hmoty prirodzenou cestou, preto sa mi to zda viac nez nepravdepodobne. Iveta

redka

boze... taketo rady... ze 9 % tuku je vela??? ved pre zeny je fyziologicky dolezite mnozstvo podkozneho tuku 10-13 % a u muzov 2-5%.... zeny musia mat jednoducho viac toho tuku ak maju byt zdrave a schopne neskor aj vynosit dieta... ona ho ma menej... neviem sice ako to merala ale podla mna to nie je vela...

ja som isla dole s cm ked som obmedzila sacharidy...

redka

skus mozno cvicit kalanetiku alebo pilates... niektore tie cviky "zostihluju" svaly.. nemam odskusane len som to kedysi kdesi citala ci pocula...

Vans

ahojte som este velmi mlada a vsetci mi hovoria ze mam uzasnu postavu no mne sa nepacia moje stahna.... tancujem uz 6 rokov a moje stehna su az prislis svalnate a mne sa to strasne nepaci pretoze kde si chem dat lediny tak to vyzera strasne.... Nevedeli by ste nejak poradit? Ďakujem. :)

nyumi22

ak mas 9.7% tuku jak pises tak mas na sebe asi cca.6-7kg TUKU co je dost na sportovca ktory beha,plave,bicykluje aspon podla mna.cize mal by si sa zamerat na dlhe aerobne cvicenia aspon 5x do tyzdna od 90min vyzsie a do 2 mesiacoch uvidis jak schudnes min.3kg tuku ktore su ti na nic a uplne si vystacis s 3-4kg tuku.a hned mas vahu pod 60kg a bude sa ti behat ovela lepsie :)

noemi3

Ahoj no ja tiez sportujem(tancujem). Brucho mam v pohode, ale nohy hrozne hrube(samozrejme svalnate) a prekaza mi to tak som zacala chudnut. Neviem kolko mam tuku, ale schudla som za tyzden 3kg. Rano si davam musli s mliekom, chlieb so syrom a ovocie, na obed ovocie(vela ovocia) a ked mam trening, tak aby som vladala si dam horku cokoladu(70percentnu), alebo nejake celozrne pecivo a potom uz neveceriam. A mam energie na rozdavanie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť zo svalov? - Fórum - ZDRAVIE.sk