Otázky ohľadom antikoncepcie

Príspevok v téme: Otázky ohľadom antikoncepcie
drakenko

Možno tu už niečo také bolo, neviem, tak píšem novú tému.

Hneď na začiatok vás chcem požiadať o VECNÉ odpovede, ak nemáte čo dodať, nepíšte prosím.

Chcel by som vedieť viac o antikoncepcii: Na čo všetko sa používa? Je len na ochranu proti tehotenstvu, alebo aj na niečo iné? Vraj sa používa aj na liečbu rôznych ženských problémov s pohlavnými orgánmi a pod... A hlavne: má aj nejaké vedľajšie účinky? Ak áno, aké???

safa

drakenko, antikoncepcia ako tabletky sa pre babu urcuuje individualne.kazda musime ist na vysetrenie a doktorka ti urci. nie je len na ochranu proti otehotneniu, viem ze niektore baby ju beru, aby sa im upravil cyklus, ak ho maju nepravidelny. vedlajsie ucinky maju predsa vsetky lieky, ale nie vzdy sa prejavia. ak by sa prejavili napr.u antikoncepcie, lekarka ju zmeni a hlada riesenie. mne sa neprejavili ziadne, takze som stale na tej istej :-) ale mozu to byt priznaky ako precitlivenost mensia, bolest hlavy..a tak...ale ako som pisala, na ktorych tabletkach nemas uvedene vedlajsie priznaky?? a nie vzdy sa prejavia-zalezi od toho, ako ich prijme organizmus

evik18

treba udat aky druh antikoncepcii mas na mysli...tabletky?kruzok?naplaste?kondom?vnutromate rnicove teliesko?chapes...