Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako a kam podať sťažnosť na lekára

yxcvbnm

Ja som raz na výlete za hranicami SR odpadla. Nemocnica, intenzívka, šup domov. Keď som sa pýtala, komu čo mám zaplatiť, tak akože nikto nič Vraj zaplatilo sa samé a ja že hurá. A potom? Po nejakých šiestich rokoch 4000 dlh v zdravotnej poisťovni, neuvediem ktorej akože za to odpadnutie krása, skoro ma natiahlo. a potom. Dva roky som tvrdo makala a trela biedu aby som to splatila. človek aby sa bál ísť aj na nákup do rakuska. šajze

kokos222

Ovecka , vravis ze stazovat sa treba, zazil som ,lekari sa poznaju navzajom zmenil som aj lekara ten poznal toho co som sa nan stazoval a pruser , kym som zistil aky had to je prisiel som o kus zdravia a este aj sestry to je hotova inkvizicia, len nieco zle povedz o niekom hned to vedia vsetky a chod niekam , zbadas tu nenavist a len co ti zle urobit, Mlcat je zlato v tejto niekedy az teror*stickej krajine. nevravim ze vsetci su zli , ale to je par ludi o ktorich zistis hned aky su uprimni a casto ani nemozu ked aj chcu. Mam aj kamosa co ma velmi zle skusenosti ale ni e preto ze sa stazuje , dnes je tu fenomen nenavisti voci ludom co maju aj co i len par cenov dlh v poistovni , hotovy pohon na carodejnice az nenavist a pristup lekarov az zarazajuci az zivot ohrozujuci . Ak nemas znamosti alebo peniaze na vsimne a nevies hrat divadlo mas po chlebe, Zdravie je velmi velka valuta, a dobre na nej zarabaju rozni darebaci.

yxcvbnm

Jancecka, viem, že teraz, keď je to u teba ešte čerstvé, tak si plná hnevu a emócií. Ale ver, že najlepšie bude nevláčiť sa po súdoch a nerobiť si nervy, lebo tam spravodlivosť nezvíťazí, len ťa to bude stáť kopu prachov a bohatý podplatí a tebe klapnú zuby naprázdno, od toho radšej potichu zmeniť lekára a na celú zlú skúsenosť nemyslieť a veriť, že ten druhý bude lepší. Neriaď sa ale internetovými hodnoteniami, kde sa konkurencia ohovára a samochvalcovia vychvaľujú, ale radšej, no keby už vynaložiť veľa peňazí na niečo, tak nie na súd, ale na súkromného lekára. Alebo keby peniaze na súkromného neboli, tak potom chodiť do iného mesta, do iného okresu... a peniažky pôjdu na cestu a bude ťa to stáť aj nejaký čas strávený dochádzaním, ale nie vždy je najlepší lekár ten, ktorý je priamo pod oknom. Máme slobodnú voľbu, investícia do súdnictva by bola zbytočne vyhodenými peniazmi. Nejeden z pohraničnej oblasti sa lieči v susednej krajine (napríklad zuby), lebo ošetrovať cudzinca, to je pre lekára vždy dobrý pocit, ktorý mu mastí trošku ego, že je aj zahraničnými pacientmi žiadaný :) tak sa potom viac snaží pri pacientovi cudzincovi :) tým nehovorím, že máš cestovať napríklad z Bystrice do Prahy, to nie, lebo je to Ďaleko, ale napríklad z takej Nitry do Bratislavy by to za pokus stálo. Netreba ďalej ani lekára ohovárať a to rozpitvávať, lebo aj on mohol mať zlú náladu, možno, že si mu nebola sympatická, možno že si mu výzorom pripomenula nejakú ženu, ktorá mu v minulosti veľmi ublížila a možno že len k tebe sa choval hnusne a k iným sa chová pekne. Dôvod jeho zlého chovania nepoznáš a keď budeš ohovárať a na stránky zlé o ňom písať, tak iní, ku ktorým sa pekne chová, budú sa ho zastávať a do teba sa navážať. Radšej nech teda potichu od neho odídu tí pacienti, ktorí sú mu neni sympatickí... nech ho svojím výzorom zbytočne nedráždia. A nech uňho zostanú takí, čo mu sympatickí sú. Keď nie si sympatický jemu, budeš sympatická inému lekárovi. Ono je to proste tak.Dôvod, prečo ti nejaký človek zámerne ubližuje, nepoznáš. Nejeden študent vyletel zo skúšky, lebo sa podobal na niekoho, kto na prednáškach sústavne vyrušoval. Nejeden robotník bol vyhodený z práce, lebo sa podobal na niekoho, kto šéfovi veľmi ublížil... nikdy nevieš

0vecka

kokos222 blbost, ono nic nepomaha preto lebo sa nikto nestazuje potom pride na jedneho lekara jedna staznost za 10 rokov a ta sa da zahrat do stratena. Ak by sa ale stazovalo aspon 10% tak by mal zu pan Doktor vzdelany s titulami pred menom a za menom fakt pruser

kokos222

ak nemate znamosti a peniaze ziadna staznost vam nepomoze, mozno 5% lekarov su slusni ludia , pozeraju akurat ako vas cim skor vyhodit z ambulancie.

jozef pongracz

Na koho sa mam obratit,ak sa ku mne hrubo spravala doktorka,a nedala mi lieky na cukrovku.Aj zdravotna sestra sa sprosto spravala,je to v nasom state normalne? na koho sa mam obratit?mam 57rokou,ale stakymto spravanim som sa este nestretol.

dadah

a teraz ma napadlo, podla toho z ktoreho regionu ste, aj na regionalnu lekarsku komoru daného regionu. no nie som si istá, či je celkovo lekarsko komora kompetentá v sťažnostiach. treba skúsiť

dadah

presne tak, úrad pre dohľad nad zdravotnou ...,alebo možno by sa dalo obrátiť aj na slovenskú lekársku komoru

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako a kam podať sťažnosť na lekára - Fórum - ZDRAVIE.sk