zehlicka na vlasy

coleet

ahojte,
mám dlhé rovné vlasy a chcela by som si kúpiť žehličku na vlasy ( kvôli tomu aby mi ich uhliadila, a aby lepsie vyzerali ) taktiež uvažujem nad spomínanou remingtonkou, ale vraveli mi zže aj babyliss je dobra, ale neviem sa rozhodnúť, lebo ja to potrebujem fakt len nato aby moje vlasy krajsie vyzerali, inak natu remingtonku som sa pytala mojej kadernicky konkretne natu ktora robi vlnky ale neodporuca ju lebo ze nerobi pekne vlnky ...

dasa48

mmmm123 ahoj som rada lebo som si neni ista tym ci ju mam kupit alebo tu S2003...medzi tymito sa rozhodujem lebo mi vsetci hovoria ze ked aj zehli aj robi vlnky tak to neni moc dobre lebo zehli potom slabsie....len ja ju chcem hlavne kvoli zehleniu.len myslim ze tie vlnky su super.lahko sa daju spravit?alebo je to trochu problem .tazko sa to uci?lebo som citala niaky prispevok a pisala tam jedna holka ze sama si ich nevie spravit ale kamoske ze ich spravi tak neviem ci to neni zbytocne ...ale zase je lacnejsia ...

mmmm123

rachel ahoj, jednoznacne S1031, ja ju mam a nedam na nu dopustit, nenici mi vlasky, som rychlo hotova, jednoducho sa snou manipuluje...je jednoducho skvela...

ladyd

Ja mam tiez zehlicku na vlasy Remington, nie tu uzku, ale siroku, ale je super... daju sa s nou robit pekne vlny... a zehli uzasne, uplne hladko, rychlo, jednoducho a vlasy nici podstatne menej ako Rowenta, ktoru som mala predtym..

rachel 19

ahojte chcem is kupit zehlicku rozhodujem sa medzi remington S2003 alebo S1031.ktora je lepsia?a tie vlnky sa lahko robia?je to problem sa naucit?pekne su z toho vlny?alebo nic moc.,dik za kazdu odpoved

xtina

zehlicky znacky remigton patria k tym najlepsim. osobne ju pouzivam a nemenila by som ju za ziadnu inu. dokonale vyzehli vlasy a ostanu mi rovne az do dalsieho umytia. musis vsak dbat aj o vhodne pouzivanie pripravkov pri zehleni. mne sa osvedcil osis+ dostane ho kupit vo vybranych kadernictvach a stoji asi 300Sk ale je fakt dobry.

lenka555

ahojte chcem si kupit zehlicku a vidim ze odporucate remington S 1031...je naozaj taka dobra a kvalitna? lebo lissima rowenta mala byt tiez uplne uzasna tak som si ju kupila a vobec nic.. tak odporucate tu zehlicku???

lucia.

ja mam tu uzku remington aj na vlny a mne uplne super zehli vlasy a komoske som skusala robit aj tie vlnky a uplne krasne sa spravili, ale sama na svojich vlasoch si ich neviem spravit...ale zehli super...

petka18

tak ktoru si mam kupit remington S 1031 alebo S 2003???? poradte lebo ja sa neviem rozhodnut...(tu kvalitnejsiu poradte)