Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zehlicka na vlasy

xtina

zehlicky znacky remigton patria k tym najlepsim. osobne ju pouzivam a nemenila by som ju za ziadnu inu. dokonale vyzehli vlasy a ostanu mi rovne az do dalsieho umytia. musis vsak dbat aj o vhodne pouzivanie pripravkov pri zehleni. mne sa osvedcil osis+ dostane ho kupit vo vybranych kadernictvach a stoji asi 300Sk ale je fakt dobry.

lenka555

ahojte chcem si kupit zehlicku a vidim ze odporucate remington S 1031...je naozaj taka dobra a kvalitna? lebo lissima rowenta mala byt tiez uplne uzasna tak som si ju kupila a vobec nic.. tak odporucate tu zehlicku???

lucia.

ja mam tu uzku remington aj na vlny a mne uplne super zehli vlasy a komoske som skusala robit aj tie vlnky a uplne krasne sa spravili, ale sama na svojich vlasoch si ich neviem spravit...ale zehli super...

petka18

tak ktoru si mam kupit remington S 1031 alebo S 2003???? poradte lebo ja sa neviem rozhodnut...(tu kvalitnejsiu poradte)

petka18

fsaf: a si spokojna so zehlickou?

ste spokojne so zehlickou remington S 1031? robite si aj vlnky? nenici vam vlasy? dobre ich vyzehli???

fsaf

no ja som si objednavala zehlicku S1031 a pri vypisovani objednavky na elektroexpert.sk som mala 3 moznosti na vyber, bud osobne v BA, alebo standard.dorucenie domov (199sk,-) alebo tam bolo ece jedno drahsie v ramci ktoreho ti skontroluju zarucny list, dalej ci funguje dany vyrobok atd... standardne to neobsahuje ale bolo pre mna najlacnejsie z tych moznosti a samozrejme do BA by som sa netrepala to by som na cestu dala viac :)

judy11

postovne byva vacsinou okolo 150 SK, ale ak si z blavy tak si mozes ist po nu osobne, co je zadarmo (teda vacsina e-shopov sidli v blave, neviem odkial si)inak si mozes vybrat ci chces dorucit kurierom alebo postou, kurier je drahsi, zavisi aj od toho za aku cenu si objednavas

judy11

petka18:
kupila som ju cez obchodny-dom.sk za nieco vyse 1500, inak je na nete za 1700, v obchodoch aj za 2000. Je k nej dvd kde je navod na to ako tie vlnky robit, zatial som to neskusala...inak mi vyhladi vlasy perfektne a vydrzi to az kym si ich umyjem, doteraz som mala lacnejsiu zehlicku, ale musela som zehlit kazde rano...ma trojitu ochrannu vrstvu (keramika, teflon, turmalin) mala by byt k vlasom setrna, ja ju nemam tak dlho, takze nemozem posudit, ved uvidime:)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zehlicka na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk