Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

povinna obriezka

m1

ja mam otazku, nieje penis po obriezke citlivejsi? Pretoze moj penis je citlivejsi ked si predkozku stiahnem, ako ked je vpokoji, a myslim ze je to aj normalne, tak ma to zaujima..

elle

Ked sme sa priatelom 1. krát milovali, bol panic(ja panna), a stala sa taká velmi nepríjemná vec, že pri milovaní sa mu natrhla predkožka , všade bolo plno krvi, a neskutočne ho to bolelo. Potom zistil že musí ísť na obriezku. Liečilo sa mu to asi 2 týždne, potom bol v pohode.

daja1

prosim, len jednu otazocku. Kedy po obriezke moze muz normalne "fungovat". Myslim, zo vsetkym co k sexu patrí.Dik.

obriezka

mala som priatela ktory mal obriezku z naboz.dovodov/moslim/ a myslim ze to bolo fajn, je to ovela hygienickejsie napr.evee , neviem ale ked ich poziadas tak by mali.

evee

Ahojky vsetci, moj manzel je moslim. Cakame babatko ale rodit budem doma...Neviete ci doma spravia babatku obriezku?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

povinna obriezka - Fórum - ZDRAVIE.sk