RNG !

azia

RNG., ja mam iny problem: praskaju mi cievky na nohach, zacalo to pocas tehotenstva (teraz mam 37 rokov). odvtedy uplynulo 11 rokov a nohy mam uz cele modre z popraskanych ziliek. lieky ktore mi lekar predpisal mi nerobili dobre, tak som ich vysadila. teraz neuzivam nic, ale lekar ma strasi, ze to dopadne zle, ze je to velmi nebezpecne. uz mam aj krcove zily. da sa to liecit aj nejako inak ako alopatickymi liekmi?

RNG

Vsetko dobre rady, ale na klby treba brat doplnky na klby, na bolesti su protizapalove prostriedky, toho rybacieho oleja treba 3x3 gramy(polievkova lyzica) a precitaj si okolo autoimunnych chorob, do ktorych patri aj osteoartritida a mozne dovody na nu(mykoplazmy, borelioza, chlamidie, herpesy)

:-)

jasne ze sa da artritida zastavit a podla mna aj liecit a artroza tiez.moj priatel ma 31 a ma artritidu a tiez mu povedali ze sa to neda.najprv ho veelmi boleli klby tak ze nevedel vobec chodit a teraz je to chvalabohu dobre.bolia ho uplne minimalne skoro vobec.len je to dlhodoby proces.jemu velmi pomohol rybi olej z trescej pecene 1000mg kazdy den-berie to uz rok,uplne vysadil mliecne vyrobky nahradil sojovymi,bral wobenzym -ten mu pomohol tiez dost najma co sa tyka rannej stuhnutosti atd-ten je sice dost drahy ale da sa nahradit ak si zvlast kupis enzymi,a velmi dolezity je pohyb,cize cvicit s fitloptou.ak mas otazky tak sa kludne spytaj