Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

halooo, su tu nejake asistentky?

bambuľka26

wwera, no ja som som tiež pracovala na uvedenej pozícii,a nie raz.Najprv som mala riaditeľku, ktorá si umyla stále všetko po se,ale sa stalo, že bežala na poradu a nechala mi to vo výlevke(sama si to tam na tácke priniesla) a vtedy som to umyla. Funkcia asistentky je vlastne sekretárska práca, čiže dievča pre všetko. Neskôr som mala riaditeľa, ten ani nejedával, ale keď aj ano, bez problémov som to umyla. Keď však bolo veľa návštevy, alebo som mala nejakú inú prácu, nechala som upratovačke odkaz, aby bola taká dobrá a umyla riady(ani ona to nemá v náplni práce). A potom, Keď inokedy videla riady, už vedela, že ich má umyť.
Neviem, ty máš mladú šéfku, ty si staršia, určite by som sa jej na túto tému opýtala, ale samozrejme musíš vymáknuť jej náladu!!! Priamo sa jej opýtaj, že ako sa dohodnete za tie riady, lebo na to čas nemáš, alebo či to budete riešiť upratovačkou. Musíš vedieť aj to, akým tónom jej to povieš. Ak je nejaká nafúkaná, nech si trhne nohou. A určite ťa nevymení za mladšiu, toho sa neboj, lebo mladí ľudia to riešia inak a kašlali by jej na hlavu alebo by si vypýtali"niečo navyše"-myslím tým v korunkách.
Ak máš dobrý plat, ktorý ti táto šéfka dala a si spokojná aj s ňou aj s platom, tak si myslím, že by si to nemala nafukovať a umyť ten riad bez reptania.
Určite si to všimne a možno ti aj "pridá na plate"
Za žiadnu prácu sa netreba hambiť, ja mám už tiež svoje roky a hlavne skúsenosti. Momentálne som bez práce a ochotne by som ten riad aj umyla a predstav si, že aj za minim. mzdu, lebo nemám žiaden príjem a ani šancu sa zamestnať"kvôli veku" Skúšala som už aj nemožné a skúseností mám skutočne dosť, štátne skúšky, certfikáty a tak, ale to tu nejdem rozoberať.
Váž si prácu, všetkého druhu!

lea

ja som pracovala v medzinarodnej organizacii ako sekretarka velkej sefky (100 podriadenych), ale ona by si nikdy nedovolila o nieco take ma poziadat. mala uroven. a tiez by z toho mala zle. sekretarka je tam na administrativne veci, nie osobne. ani ked sa stahovala do inej kancelarie, som nemusela prstom pohnut. take veci si aj sefovia musia urobit sami

leah

Ja som pracvovala ako asistentka, so, rada, ze to je uz za mnou, teraz sa tesim na manazersku poziciu, budu iskry lietat:) Ale nie, len sa smejem. No v naplni mojej prace to nebolo (job description), ale sef mi kazal varit kavu aj pre zakaznikov. Este ma aj opomenul, ked nebola navarena, pritom to bola robota mojho podriadeneho...Z tej roboty som odisla po niekolkych mesiacoch. V inej firme som zase varila kavu sefovi, to som sa citila ako nula, odvtedy som sa aprisahala, ze ozaj asistentku uz robit nebudem. Co sa tyka teba, tak sa sefky normalne spytaj, ci ocakava, ze tie riady umyjes, popripade sa spytaj jej sefa, ci to mas vobec robit. nech si na take veci preboha najmu upratovacku, ci kto take veci ma robit...Toto tvoja robota nie je.

:-)

v pohode ignoruj to dalej,a ked ti nieco povie tak jej milo povedz ze tu niesi od toho alebo ze mas citlivu kozu na rukach alebo si nieco vymysli.

:-)

no ja by som urcite riady neumyvala.ved ty tam urcite niesi od toho.si asistentka a pokial viem tie maju inu napln prace.nepoviem raz za cas umyt nejaky hrncek ale taniere a tak umyvat pravidelne?nemusis mat vycitky.

wwera

nie som taka odvazna, aby som si to s nou rovno vydiskutovala. Akurat ignorujem taniere, ktore ona prinesie k umyvadlu, no a neviem, ci tym nejdem sama proti sebe.Uz mam vycitky svedomia. Ona si ich po dvoch, troch dnoch umyje, ale ja mam blby pocit, tak sa chcem poradit, ci si dalej nemam vsimat jej osobne riady. Predtym som mala starsiu riaditelku ako ja, akosi automaticky som jej taketo veci rada spravila, pri tejto mam akysi blok. A nemam sa s kym poradit.

gumajz

len raz to urobíš a prischne ti to. budeš ich umývať stále,lebo sa jej to bude zdať samozrejmé. len nech si ich pekne umyje sama, ani sa ich nedotkni aj keby tam mali byť týždeň.

mademoiselle

no ja byt ta riaditelka, aj hhocikto iny, by mi bolo uplne trapne, keby po mne niekto musel umyvat riad. A ze riaditelka. Ako napislala agina, nedaj so sebou zametat, nie si jej sluzka. A otvorene sa s nou o tom porozpravaj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

halooo, su tu nejake asistentky? - Fórum - ZDRAVIE.sk