Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja už neviem :((( poradte ...podkožne vyráážky :(

Príspevok v téme: ja už neviem :((( poradte ...podkožne vyráážky :(
janickoo

ja už neviem naozaj ... stále sa mi robia po bokoch nad licami take podkozne vyrazky a boli to nedaju sa ani vytlacit ... a po týždni alebo dvoch už bolia velmi aj ma tam niečo picháá v nich lebo ked si to pritlacim tak citim ... a pod tým je krv občas si to prepichnem krv vytlacim to uplne taka bordova krv ide z tade ... a umyjem mydlom a vyrazka je prec ale niekedy sa mi spoja aj 4 dokopy ... a chodim stým min. mesiac :((( poradte niečo nato prosíím :((((

[zruseny12]

ja som nikdy nemala podkozne vyrazky a vobec ziadne a teraz sa mi zacali robit a take bolestive,ale to som prisla na to,ze len vtedy ked zjem nejake jedlo ,co mi skodi...tak sa snaz zistit,po akom jedle sa ti najviac vyhodia a potom zacni to jedlo vynechavat...mne sa hned ako zjem nejake nevhodne jedlo vyhadzu,a ked uz to jedlo nejem tak sa mi ta vyrazka strati...budu to alergicke vyrazky...aj RNG by vedel poradit...myslim...

shagya

ja som maval podkozne vyrazky ale na cele co je asi horsie lebo je to vzdy vidiet...skuste najskor moje rady a ak to nepomoze skuste tu chemiu...

pite vela cistej vody aj tri litre denne...k mtomu zihlavovy caj lebo cisti krv a napomaha pri boji s akne...podkozne vyrazky su najma z toho ze mate pod kozou necistoty ktore ked sa mocom nevyplavia idu cez kozu..je to logicke..cize vela pite aby sa to eliminovalo..
nejedzte mastne jedla a tuky lebo to tiez upchava...vylucte z potravy mliecne vyrobky lebo zahlienuju organizmus a ked bola moja sestra u koznej aj ta jej zakazala pit mlieko...

kupte si v lekarne za cca 40 sk pytiol...natierajte na noc na vyrazky..zmiernuje opuch a vytiahne hnis von aby sa to cim skor zahojilo...na noc mozete plet potierat olivovym olejom..vsetrebe sa a rozpusti necistoty v kozi...

kesidy

ano aj mne na to pomaha velmi skinoren! mala som take na cele aj na licach a vsetko mi to vdaka skinorenu zmizlo! ked sa mi urobia tak vecer poriadne natrem a dokaze to zmiznut aj do rana co je super! ale zase mam take na brade a okolo ust a na tie nic nepomaha co nechapem a som uz z toho zufala..ach...vraj je to ta perioralna dermatitida ci co ale co na nu??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja už neviem :((( poradte ...podkožne vyráážky :( - Fórum - ZDRAVIE.sk