prosim pomooooooooooc :(

Príspevok v téme: prosim pomooooooooooc :(
kajinka

ide o to ze mam 15 rocneho zasneho syna len nejako neviem ako dalej .....je toho nanho myslim strasne vela cele sa to zacalo tym ze jeho biologicky otec nas len tak zo dna na den opustil a ani sa neozval odvtedy a ja som to totalne doaslaal:( proste nevedala som to uniest bola som strasne mladucka ked sa mi kubko (syn ) narodil a sice to uz bol relativne starsi ked som s nim zostala uplne sama ale neviem strasne som sa vydesila a bola som sklamana ze ma moj vtedy milovany partner opustil a zrutila som sa viac menej plakala som nevychadzala som s postele proste bola som mimo vobec som sa nestarala o syna a on chudak musel sa na mna v takom stave pozerat ale bol skvela opora a pomohla mi sestra tak som to po case zvladla a neskor to bolo uz uplne v pohode len som netusila ze jakub si cely cas vycital ze otec odisiel koli nemu nikdy sme sa o tom nerozpravali
potom prislo obdobie po dlhej dobe ze som zacala randiiit ... a najprv som sa bala ako to zoberie a wou bol uplne uzasny mala som viacerich priatelov a on to bral skvele ked som isla na "rande " tak ma v noci caka a potom sme sa napchavali zmrzlinov a on somna tahal pikosky a celkom v pohode vychadzal aj s mojimi partnermi ..proste mame skveli vstah so synom asi aj vdaka tomu ze mi strasne pomohol v krize a proste vzdy mi vsetko povedal ....
(inak sorry ze sa tak rozpisujem ale potrebujem sa vypisat snad odpustite)
neskor som si nasla stabilneho priatela a po dlhom case som sa rozhodla ze sa k nam nastahuje (velka chyba to bola ktoru si asi v zivote neodpustim) najprv to islo fajn bol uplne uzasny dalsi muz s velkym M proste pozorny mili a snazil sa aj ziskat si jakuba ale ten sa tomu vyslovene branil proste moj priatel bol na neho pozorny chcel ho zobrat na hokej bol mili snazil sa zo vsetkych sil ale jakub ho nemohol vystat prosila som ho nech mu da aspom sancu ale on nechcel .. v tu dobu som pracovala vecer a travila som vela casu s priatelom tak som myslela ze ziarli rozpravala som sa s nim o tom vsetkom e chcem aby sme travili cas vsetci spolu vravela som ze ho lubim stale rovnako ze je mus cislo jedna v mojom srdiecku ale a tak
po pol rou som sa dozvedela ze moj priatel (teras us EXpriatel) ho fyzicky aj psychicky tyral :( a jakub mi to nechcel pol roka povedat lebo sa bal a nechcel aby som sa trapila ten chuj mu nahovoril ze otec odisiel koli nemu hnusne mu nadaval presvecil ho ze ja ho nemam rada ze mi kazi zivot a take kktiny ...(najhorsie na tom je ze ja som si nic nesimla cudzi muz ktory byval v mojom dome brutalne mlatil moje dieta a mne to vobec nedoslo preboha .....mal modriny ale tvrdil ze to s futbalu ... dokonca som uverila ze si na futbale zlomil zapestie a pritom je utocnik proste ani vo sne by ma nenapadlo ze by sa mohlo neco taketo diat)
jedneho dna to us jakub nevydrzal a poevedal s placom co sa deje a ja som myslela ze toho magora zabijem co mu to robil ..vyhodila som ho s domu okamzite a us nesme v kontakte ...
snazila som sa o tom s jakubom rozpravat nech sa vykeca ako sa citi a co mu vlastne robil ale on o tomnevie rozpravat hanbi sa a proste je to zlozite
a konecne sa dostavam k mojmu terajsiemu problemu mam priatela mislim ze je to vazne no teda myslim nestaci ja viem ze je to vazne mam ho rada a doverujem chceli by sme riesit byvanie len neviem ako to jakub zoberie on sa ho dost boji aj ked nema preco terajsi moj priatel vie co sa dialo vsetko som mu vysvetlila a nikto s nas nechce na jakuba tlacit ale chceme to pomaly riesit nech sa spozna s mojim priatelom a zblizi len nevieme ako nato ....tak pls nejaku radu :(

kajinka

mia no bol to magor ale najviac nechapem ako to ze som si to nevsimla preboha co som za matk ze som nieco take dopustila ... nastastie sa to us skoncilo len este asi potrva dlho kym sa stim vyrovna syn vies dost traumatizujuce to cele prenho je a teras nedvoveruje priatelovy a nechce ho priat .
nechce travit velmi cas s nim a neviem ci ho mam presviedcat alebo to nechat tak ze ci sa casom nieco zmeni alebo neviem :(

mia

úúúúúúúúúúúúúúúff,to bolo čo za kkta??bože moj,ked si predstavím že by sa mojmu synovi také dačo stalo..no normalne mi bolo pri čítani tvojho článku do plaču ešte že už máte za tým a dúfam že s novým priatelom budete štastná rodina.neviem ti vobec poradit ako tých dvoch dat dokopy,skúste si spolu spravit výlet:))