Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

stastnamimi

laurina
dobre ze si sa rozhodla vsak potom nam napis na akych ste sa zhodli:-) podla mna budete urcite spokojny :-)

Bibaa

Tak to si potom posluchala ked ti Jezisko donesiel taky pekny darcek, som pozerala na internete a vyzera ten paplon s dierou fajn, aj mne by sa taky zisiel, ale to musim este asi viacej posluchat :-)

laurina

ked ho viacere odporucate tak uz som sa rozhodla ze si ho oobjednam aj ja:-) este sice neviem z akeho materialu ale to sa poradit aj s manzelom a uvidim ktory sa aj jemu bude pozdavat, dakujem za informacie :-)

Vikkii

chcem sa s vami podelit o moj vianocny darcek, najprv ked som ho odbalila bola som trosku sklamana ze som dostala paplon ale teraz som uz rada lebo od kedy ho pouzivam sa mi o vela lepsie spi..jezisko mi doniesol paplon s dierou a k tomu aj obliecky:-)

stastnamimi

tak podla toho ich periem ako treba ako su spinave, ale tak snazim sa tak raz do mesiaca..nechcem ich zase moc casto prat to je zase zbytocne si myslim

laurina

tak to ti aj dost rychlo prisli tie paplony ja som myslela ze maju dlhsiu dodaciu dobu, a ako casto ich davas prat?

stastnamimi

no mne prisiel paplon ked som si objednavala do troch dni, tak nejako maju dodaciu dobu ale asi aj podla toho kolko maju objednavok to zalezi.. ja perie ten paplon v pracke na 60tke a nic sa mu este nestalo, takze uplne v kludne ho mozes prat v pracke toho sa bat nemusis

laurina

prosim ta a aku tam maju dodaciu dobu? ja som pocula ze tam predavaju paplony a vankuse ktore su vyrobene na slovenku a premyslam tiez nad ich kupou a nevies ci sa tie paplony mozu prat v pracke?

rysavka45

hej uz som si objednala paplon a nakoniec som sa rozhodla pre tento grasshopper.sk, som sa tam docitala ze je vhodny aj pre alergikov a nebol az tak drahy tak preto som si vybrala tento.. som zvedava aky bude ale dufam ze dobry a ze uz sa mi bude lepsie spat :-)

petronelina

urcite je lepsie si kupit trosku drahsi paplon ako tie lacne, raz som to spravila a od vtedy uz nikdy viac.. bola som zhrozena,ten paplon nevydrzal vobec dlho a po polroku som kupovala dalsi..teraz som si pred mesiacom objednavala novy a objednala som si paplon s dierou, to je fajn paplon, treba ho vyskusat:-)