Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne

BeDelicious

No ak si v puberte,tak domaci recept ti zarucene nepomoze.Ak mas uz viac rokov,velmi dobry peeling na akne je usadenina z kavy,ktoru si nanesies na tvar a nechas posobit 10-15minut.Alebo biely jogurt s nastruhanou uhorkou.Dalej kvasnicova maska:Polka kvasnic,vlazne mlieko zmiesas spolu a nanesies.Tiez tak 10-15minut.

domča

ahojte.môj problém je,že som v puberte a po vyrážkach mi ostali na chrbte a dekolte fľaky......mohli by ste mi poradiť ako sa mám toho zbaviť alebo aspon ako to mám zakryť??ĎAKUJEM

shagya

ak mozes radim ti vyhradit si taku hodinu asi a popatraj tu ..o akne je tu toho nespocetne..napriklad je toho vela v teme Ha uz nemam akne...ale aj v inych..

shellis

nooo celkom dobry domáci recept je keď si dáš na vyrážku pastu na zuby...môže troška štipať,ale na druhý deň je o polovičku menšia.

tabea

jogurt biely zmiesany z rozmixovanymi mandlami a vlockami...posobi ako piling a nakoniec med ktory zjemnuje pokozku a vyzivuje..neradim to robit kazdy den alebo tyzden pre istotu kazdy mesiac....no sak ako *ces ale ja iba tak radim:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne - Fórum - ZDRAVIE.sk