Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!

Príspevok v téme: Som uz zufala,neustale vracajuca sa mikoza!!!!!!!
pomooc

Ahojte, uz niekolko rokov sa mi v jednom vkuse vracia mikoza. Doberiem lieky, par dni je pokoj a znova a toto je stale dookola. Skusala som uz vsetko,nenosit tanga, vymenit praci prasok a milion inych veci. Strasne ma to depta a komplikuje mi to zivot,aj ten intimny. Prosim poradte co mam robit,hotova som z toho,je to strasne...dakujem vopred...

ayurvedsky maser

Preco sa stale trapite s mykozami? Dajte si presne zistit co vam robi problem a potom aj velmi ucinne sa to da odstranit bez toho aby vam to potom robilo znovu problemy. U mna v ambulancii sa to da a aj bez deprimujucich vysetreni za pomoci diagnostickej technologie z kozmickeho programu. Staci sa ozvat a dohodnut si stretnutie. Problem vasi mykoz je, ze ich mate hlavne v crevach a celkovo v organizme. Preto je dolezite vycistit cely organizmus a az potom sa zbavite posvovych mykoz. Nema zmysel ist opacne. To ste len dlhorocne klientky pre gynekologa, ale bez kludneho zivota.
Info na: mpravda@zoznam.sk
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Liptovsky Mikulas

karce

CAUTE CITALA SOM TO O TYCH ZUBOCH.JA MAM MYKOZU UZ 4 ROKY OPAKOVANE AJ 2X DO MESIACA.POPRI TOM MA STRASNE POBOLIEVAJU DASNA.MOZE TO BYT PRICINA OPAKOVANIA TEJ MYKOZY?V PONDELOK IDEM NA PREVENTIVKU K ZUBAKE MAM JEJ TO POVEDAT.

zlato

Odporucam prestudovat stranku www.mudrahuba.sk. Za pokus to stoji ho vyskusať, nez dostat sa do kolobehu sposebeného liekmi a antibiotikami.

karce

CAUTE JA MAM TEN ISTY PROBLEM UZ 4 ROKY.U LEKARA JE TO STALE O TYCH ISTYCH LIEKOCH A PRAVIDELNYCH NAVSTEVACH PO ICH DOBRATI.SOM Z TOHO UZ ZUFALA CO ESTE MAM UROBIT,ABY TO BOLO OK,KED LEKARI SU NESCHOPNY.PRECITALA SOM SI VASE RADY SKUSIM TO VYSKUSAT A NAPISEM CI ZABRALO.

andrea79

Ahoj,Ja som uz tiez velmi zufala z tych castych mykoz. Mam s tym uz problemy vyse 10 rokov, neustale navstevy gynekologa co nic nevyriesia, nespocetne mnozstvo cipkov, tabliet a kremov. Nemam chut na intimny zivot, ked pomyslim opet na tu mykozu. Aj manzel sa preliecil a uz aj navstivil urologa. On je v poriadku. Mam problemy v sexualnom zivote, ako mat sex ak vas to tam dole svrbi, stipe a pali. Je to hrozne. Beriem aj probiotika. Pocula som tiez o vyluceni bielej muky, sladkosti. Lenze vraj na detoxikaciu celeho tela treba dodrzat 6 mesacny program. Je to dost tazka vec. Ani kavu nepijem ani nefajcim. So sladkostami to vôbec neprehanam. Bola som u imunologicka, pocula som, ze vraj su akesi tabletky, ktore pomozu pri castych opakovanych mykozach, ale zatial mi ich nepredpisala. Zacala som chodit do prace, a teraz nemam moznost ist vysedavat ku doktorom tak neviem ako to cele opat vyriesim. Hadam opat zajdem do lekarne kupim si cipky na mykozu a preliecim sa sama. Poradte a pomôzte mi niekto. Existuje niekto kto mi ponukne 100 liek alebo sposob oslobodit sa toho na cely zivot. Chcem byt tam dole zdrava. Dakujem vam za pochopenie a cakam na vasu odpoved a radu. Ahoj

piskotecka:D

holky jamam mikozy vieteako? 3 tydznea tyzden klud 3 tydzne a tyzden klud...ide mi to na nervy tak som rakidalne zmenila z dna na den zivotospravu.pijem nic len cistu vodu jem len tmave pecivo nejem sladkosti nesolim ani ovocie ( to az po case) a vela zeleniny + acidko kazdy den a probiotika...drzte palce ozvem sa ci zabralo ;)

SOFFA

skus probiotika,....zacinaju ucinkovat uz v hrubom creve,a ked ich mas nedostatok,myslim tych probiotik tak vznikaju aj mykozy.preto sa beru spolu s antibiotikami.,aby nenicili prirodzenu ochrannu floru,ktore antibiotika nicia

nika1987

skus ist k zubarovi, zapal alebo mrtvy zub sposobuje stale sa vracajucu mikozu
aj ja som skusila vsetko az doklial mi zubar nevytrhol zub so zapalenym korenom... odvtedy mam pokoj