Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HNISAJUCE USNE DIERKY

Príspevok v téme: HNISAJUCE USNE DIERKY
jancecka

Ahojte, neviete poradiť nejakú dobrú mastičku alebo niečo čo pomáha proti hnisaniu ušných dierok?
V puberte som nosievala bižuterku a tou som si to zrejme pokazila ale už mám dlhú dobu striebro alebo biele zlato a nerobilo mi to problém, no dnes som si všimla že ma nejako pobolieva lavá dierka ušná a vytekal mi spod naušnice hnis, neviete niečo fakt dobré čo mi to pomôže zahojiť? Alebo mám behnúť kožnej? či koho sa to týka?

[zruseny12]

moze sa stat,ze vobec nebudes moct nosit nausnice,ze si alergicka na kovy.Skus si ich vytiahnut na par dni a uvidis usi sa zahoja...

evitka001

mne to hnisalo aj pri zlate, či už žltom alebo bielom. Lekári odporúčajú šperky s chirurgickej ocele a titánu. S chir. ocele je aj cena celkom v pohode. Ja ale radšej nenosím žiadne.

agina

jancecka v kazdej druhej lekarni ti ho predaju aj bez predpisu.Kludne im aj povedz, na co to potrebujes.Ja Framykoin pouzivam presne na ten isty pripad, ako ty.Ked si dam bizuteriu do usi, tak mi hned hnisaju a toto mi velmi pomaha.

jancecka

lenže doteraz to bolo tak, že striebro mi ich vyliečilo, ale akosi to prestalo fungovať, keď to vyberiem, nevyzerá to ani pekne a nelieči sa mi to, žlté zlato sa mi nepáči, ale zrejme to budem musieť oželieť keď chcem mať zdravé uši, čo? A neexistuje niečo iné bez predpisu na hnisajúce ranky?

muskatikli

ahoj, čo sa týka tohoto hnisania, myslím že ti nepomôže nič iné len nosiť čisté zlato, aj to bude dlho trvať kým sa ti to upokojí. Aspom ja mam takéto skúsenosti.Teraz ked máš podráždené uši radšej si vyber naušničky a daj si ich až ked sa ti to zahojí

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HNISAJUCE USNE DIERKY - Fórum - ZDRAVIE.sk