ako dosiahnut "opticke "sialenstvo chalanov?

janka17

mno ano.. na svoju vysku okolo 175 mam 58kil a hovoria mi ze som stihla.. nechcem mat teraz neviem ake melony pred sebou. ln by sm uvitala, aby som v plavkach vyzerala lepsie...

drakenko

Málo, málo a sakra veľmi málo dievčat má veľké prsia bez operácie. Prsia sa tvoria z tuku, čiže ak máš malé, znamená to, že máš štíhlu postavu (aspoň predpokladám). Skús tú push-up, ak ti na tom tak veľmi záleží, ale ja súhlasím s elwin: Nezáleží na prsiach, ale na povahe. 9 z 10 chalanov ktorých poznám majú radšej peknú povahu ako pekné prsia. Ver si, buď sama sebou, nerob zo seba niekoho cudzieho.

drakenko

Málo, málo a sakra veľmi málo dievčat má veľké prsia bez operácie. Prsia sa tvoria z tuku, čiže ak máš malé, znamená to, že máš štíhlu postavu (aspoň predpokladám). Skús tú push-up, ak ti na tom tak veľmi záleží, ale ja súhlasím s elwin: Nezáleží na prsiach, ale na povahe. 9 z 10 chalanov ktorých poznám majú radšej peknú povahu ako pekné prsia. Ver si, buď sama sebou, nerob zo seba niekoho cudzieho.

elwin

no hm.... ako ja som svojho casu nosila pushupky a vobec to nepomohlo, vobec som nepritahovala viacej chalanov... teraz som sa na ne vykaslala, som taka aka som a mam na kazdy prst desat:D nejde o to ake mas prsia (stretla som sa iba s jednym prasatom ktory za chrbtom siril ze so mnou nechce nic mat lebo mam pod trickom ceresnicky ci ako to nazval) ale o sebavedomie... o to ako sa citis ty, pokial si so sebou spokojna tak ich pritahujes este viac ako keby si mala prsia 4