Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podivné viečko

bambuliatko2

esther, ale "kmitalo" ti to niekoľko dní vkuse? lebo mne to spodné viečko kmitá od piatku rána v jednom kuse :-( kúpila som si magnézium a thiamín a B-komplex, ale neviem, či sa môjmu oku uráči ukľudniť sa

esther

nemusíte sa báť, nie je to nič vážne. ja som to mala tiež v období skúšok alebo v minulej práci. je to z únavy, unavené oči (dlhé hodiny pri pc), aj stres urobí svoje. chce to len poriadne si pospat a zrelaxovat sa, malo by sa to upravit.

bambuliatko2

juj, stale mi to neprešlo:-( už mi to kmitá 3. deň. Papám magnézium a bkomplex, zajtra sa chystám kúpiť aj Magne B6 a Thiamín. Treba ísť s tým k doktorovi, či to prejde samo? čítala som, že treba jesť uvedné vitamíny a že to prejde, ale ja sa bojím, aj keď viem, že iní ľudia majú oveľa horšie zdr. problémy

[zruseny12]

okuliare mi predpisal najmensie dioptrie,alebo neviem ako to tam,je...ale velmi sa mi cudoval,ze nikto nechce nosit okuliare a ja som si pre nich prisla sama...

[zruseny12]

ja som to mavala tiez niekedy,tak som zasla k ocnemu,nemala som zly zrak,ocny sa mi cudoval...preco chcem okuliare,ale ja som ich nosila chvilu,a to hlavne ked som pozerala na TV,ked som plietla a hlavne ked sa mi namhali oci...casom to preslo....teraz,su PC,a vela casu travite pri PC...moze to byt aj tym...unava atd.

bambuliatko2

kočky, ja mám už 2 dni podobný problém.
Včera ráno som si všimla, že mi kmitá pod ľavým okom - ako keby mi tam pulzovala nejaká cievka. Ale mne to trvá 2 dni VKUSE. A bez prestania. Iba včera podvečer ako keby mi to na čas prestalo, som sa potešila, a večer zase - až doteraz:-( neviete, čo to môže byť? Potešte ma , že to nebudem mať do konca života:-( Neviete, čo pomáha, aby to prešlo? Vďaka za každú radu. Je pravda, že tento týždeň som mala v robote stres a som aj prechladnutá už niekoľko dní.

ivkaivka

sakra, no teda, mam presne ten isty problem - uz od minulej soboty. chystala som sa tu aj napisat a poprosit o radu, no toto na mna sedi..az na to, ze mne to trva dlhsie nez 10 sek., chvilu je pokoj a potom zase. je to akoby mi pod spodnym vieckom (tiez na pravom oku, lave je v pohode) pulzovala viditelne nejaka cievka. viem ze to moze byt hlavne od unavy (ked pozriete na cas prispevku je to jasne ale zajtra (resp.uz dnes) je sobota tak dospim:-), ale ja som bola stale nocny clovek a nikdy som taketo problemy nemala. ani to velmi necitim ale vadi mi to zo spolocenskeho hladiska - pripada mi to pochopitelne trapne. kolegyna vravela ze mala taky problem ked sa ucila na statnice a sestra vraj tiez a potom to samo zmizlo, tak som zvedava za aky cas... ak niekto moze nech pomoze:-) idem uz radsej spat:-) pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podivné viečko - Fórum - ZDRAVIE.sk