Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VREDY ,VYRAZKY -NIE AKNE

Príspevok v téme: VREDY ,VYRAZKY -NIE AKNE
petra13

potrebujem poradit moja mladsia sestra mam miminko a po porode sa jej vyhodili hropzne vyrazky az vredy vzadu na krku a okolo usi a aj po stranach na tvary skusila úpletove vody vselijake masky a nic prave naopak este sa jej zhorsuje vyzera to hrozne nejda o pubertalne akne je objednana na kozne ale az o mesiac niekedy az place tak ju to boli nevie niekto popradit o co ide?

petra13

RNG da sa to zohnat v lekarni?aspon aby si to skusila potierat lieky ani nic take ona brat nebude to som si ista aj ked si myslim ze na koznom ju bude liecit aj tymi liekmi a mozno ani nie ale aj tak dakujem za rady je tazke take nieco oznacit o co konkretne ide lebo to moze byt hocico

ifka

mala by vybrat kombinaciu liekov,aspon jedenkrat denne...tesne predtym,ako ide kojit by mala vziat lieky...potom dietatko nakoji,do mlieka to neprejde...musi pit vela tekutin,vycura to...ale jej to pomoze

RNG

hnisave infekcie su casto premnozene plesne a kvasne kultury v tele po pouziti antibiotik.
Odporucil by som jej zobrat nieco sirokospektralne ako GSE(2 x 30 kvapiek do pol litra vody) alebo este lepsie oreganovy olej(3x300 mg) a par tyzdnov enzymatickeho cistenia(tj enzymi na prazdny zaludok.
Na GSE aj oreganovom oleji z USA je samozrejme napisane, ze nie je vhodne pre kojace matky, ale je to len potravinoivy doplnok a rozhodne menej skodlivy, ako synteticke antibiotika a antimykotika, ktore jej lekarka pravdepodobne predpise(ak sa ku nej vobec dostane....)
Nuz ak nic zvnutra, moze si aspon urobit zmes kokosoveho oleja(lyzica)(1.5 lyzice, jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek GSE a nanasat si to hrubo na vyrazky(vriediky).
Ale enzymaticku kuru si napriek vsetkym upozorneniam na flaskach moze spravit, aspon s polovicnou davkou!
Ved nikde nie je napisane, ze nemoze jest cerstvy ananas a papaju! A to je v tych enzymatickych doplnkoch, ako napr Multi Enzyme.
.....
Kojenie totiz vyzaduje zvysene jedenie, a niektore zeny nemaju dost enzymov spracovat extra bielkoviny, ktore im postupne zamoria telo.

petra13

nie vobec nic kompletne vysetrenie lebo menila lekara ani zapal neukazalo ona to mala este púred tehotenstvom ale ne az take pocas tehotenstva sa vycistila ale teraz je to hrozne nejde o dajake dospelacke akne alebo co?ako som pisal ma ist na kozne ale az o mesiac a tak ju tie vyrazky bolia

ifka

z krvi sa nemusi zistit nic.brali jej krv na nieco specialne?lebo pri beznom odbere sa nezisti nic.nemusi sa ukazat ziaden zapal.masticky jej nepomozu.musi sa preliecit zvnutra.cize mala by vybrat nejake lieky.jej babatko nema na pokozke nic?

petra13

ano koji malicka ma 6 tyzdnov nemyslim ze je to zapal brali jej krv u obvodneho tiez si myslel ze to preto no nakoniec to bude daco ine

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VREDY ,VYRAZKY -NIE AKNE - Fórum - ZDRAVIE.sk