Slaba imunita

Príspevok v téme: Slaba imunita
majuska_

ako si mozem zlepsit alebo zvysit imunitu? beriem uz asi 5. antibiotika za posledne 3 ci 4 mesiace. teraz beriem Xorimax, ktore je ako som sa docitala penicilinove antibiotikum. moj problem je teraz taky, ze mam zapalene hrdlo, trosku problemy s prehltanim a upchaty nos. chori su aj moji 2 bratia, ale oni beru len Bioparox a jeden berie Calcium sirup. Lekarka mi dnes povedala, ze ona mi neda len taketo lieky, ale mi da rovno antibiotika, lebo moja imunita je velmi slaba a som chulostivejsia (z jednej choroby som sa nemohla dostat vyse mesiaca). pomohlo by mi liecenie vo vysokych tatrach? ked som bola asi pred 5 rokmi v Lucivnej pod Tatrami, tak som tam ochorela asi po 2 tyzdnoch a dostala som astmaticky zachvat. bojim sa, aby sa mi imunita nezhorsila este viac. co mam robit?

katy30

na posilnenie imunity kazdy rok uzivam hlivu je to prirodny sposob, ide o vitaminovy sposob hlivy ustricovej s echinaceou a rakytníkom imunit z lekarne alebo internetového obchodu, trojmesacne uzivanie nevychadza draho a este dlho su citit ucinky

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

januldak

mne pomáha klasický sirup stopbacil aby som posilnila imunitu, obsahuje výťažky z niekoľkých bylín tak je to také prírodné posilnenie

Claudia899

@somchory, aj ja mam dobru skusenost s wobenzymom, pomohol mi. Tiez som byvala casto chora. Skus, mozno pomoze aj tebe

Som chory

Zdravím.
Bývam často chorý v poslednej dobe každý mesiac min. týždeň...
Už neviem čo robiť, pretože ma to obmedzuje.
Keď som chorý nesiaham hneď po liekoch iba keď sa to už nedá vydržať napr keď ma moc bolí hlava..
Keď už konečne vyzdraviem pomáli sa rozbieham v cvičení a keď už sa do toho dostanem znovu ochoriem a znovu a znovu .. pohybu mám dosť spánok mám pravidelný cca 8 hodín, obliekam sa primerane počasiu aby mi nebola zima a aj tak nepomáha..
Nemá niekto skúsenosť? Vopred ďakujem.

Mimma BA

Nám teraz veľmi pomohol Bactoral, fakt odporúčam. Moje deti boli stále choré a stále len antibiotiká, neustále dokola.

Janavasova

Čavte.Myslim ,že je to vec názoru každej z Vás čo uprednostníte.Osobne skúšam viac prírodné veci a Herbaimun to splňa aj mám ho a plní svoj účel . Kto ide do enzýmov ma tiež na výber toho dosť. Čiže ak chceš šetrne a prirodzene riešiť prevenciu nemôžeš isť do kde akých chemických vitamínov atď. ale opačne a pri deťoch dupľom.

ANGEL-DEMON

otázka je na zaklade čoho dáva ta lekarka ATB? či len zato aby mala od poistovne benefity vo forme dovoleniek do exotiky...?
predpokladam ziadne krvne testy nič, len zaboli hrdlo, lebo ničo sudene vypila a už ATB ... a ptoom sa čuduju že nemaju imunitu...
moja profesorka Dr. čo ma učila v škole tvrdila:
"choroba liečená ATB trvá týžden bez ATB 7 dní.."
ked ma boli hrdlo, nepijem studene napoje, robim si čaje:
repíkovy je protizapalovy, s medom je fajny... zazvorovy čaj detto..
najlepšie je ked mi niekto povie že berie ATB kuknem na toho človeka a nič mu nie je.... ecdc.europa.eu