FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Tazke dychanie

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Tazke dychanie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    ninik12.04.08 12:05??.??.52.123

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

• caveno19.05.12 15:14??.??.185.2

ninik

ako si to vyriesila aj mam taky isty problem pri spanku ma vytrhava a musim velmi na silu dychat a hockedy sa mi to stane strasne zle sa mi dycha aj v buse

• Lulu201127.03.12 02:17??.??.36.191

chod na kardiologiu, vymenny listok nepotrebujes, cez internet ti nikto nepomoze, to sa neda

• šošovica26.03.12 22:42??.??.132.12

Dobrý den prosím o radu tachšie sa mi dýcha mám 13rokov a denne sa musím viac krát poriadne nedýchnut pomôže mi dákto ? Prosím bojím sa ak má dákto taký istý alebo podobny problem prosím pomôžte

• Matadoro15.03.12 15:09??.??.40.87

no ludia už som to vyriešil mal som block na chrbtici ... bránilo mi to v dýchani takže pozor ! može to byť aj z chrbtice...

• Matadoro09.03.12 13:17??.??.40.87

Zdravím. ja mám už dlhšu dobu problémy z dýchaním a fakt neviem čím to može byt... Srdce , Krv , Plúca v poriadku neviem na čo sa mám obrátit... o týžden mám ist z chrbticou no neviem to už vydržat fakt sa mi ťažko dýcha... niekedy sa v noci zobudím aj 3-4 krát že sa mi ťažšie dýcha...a ktomu som neskutočný Stress man...každej veci sa bojím (čo sa týka zdravia) . Neviem čo mám robit :/ prosím o radu ak by ste mali niekto podobný problém tak Fb : Ivan Matadoro Pedro alebo e-mail : matadoro@azet.sk . Prosím o radu ! ďakujem ( mám 17.rokov )

• Vanesovnik16.02.12 14:09??.??.102.131

Ja by som sa chcela spytat ci by mi vedel niekto poradit.. mne sa stava take ze v noci spim a z jednej minuty na druhu prestanem dychat zase sa nadychnem .ako v spanku potom sa zobudm a tazko sa mi dyxha tep mam 120 nizky tlak. nizky tlak mam uz dlho aletoto neviemco znamena zobrala som lexaurin na ukludnenie po hodine mo to preslo a om zaspala..ak mi vie niekto pomoct , poadte mi a dakujem vopred.

• jerry28.01.12 19:39??.??.127.127

ahojte...od zaciatku zimy 2011 sa mi akosi zhorsilo dychanie prejavovalo sa to akokeby som mal na hrudi cosi tazke a nemohol sa poriadne nadychnut. pocit z dobreho nadychnutia bol iba sem tam. je to divne pretoze som proti cigaretam alkoholu nezdrziavam sa v takych prosrediach sportujem a snazim sa dodrziavat zdravy zivotny styl... .najhorsie sa to prejavoval tym ked som pil mlieko a jedol mliecne vyrobky(zahlienuje). domaca liecba nezaberala a preto som navstivil lekara kt. ma poslal na RTG pluc a srdca...nalez nebol ziadny(ze vraj) a tak mi nasadil antibiotika "AZITROX" a zakazal akukolvek namahu!potom to preslo. no teraz je to tu zas sice nie az tak zle ale je to neprijemne!!! rano sa zobudim vsetko je v poho. no len do chvile pokym sa nenajem. ak sa najem a napijem hocicoho tak nevladzem s dychom. mlieko a mliecne vyrobky som uplne prestal konzumovat lebo to bola katastrofa. to som nevladal ani tolko. pocas spanku s tym problemy nemam fyzicky sa citim fajn. nemal som nikdy vazne zdravotne problemy. mam 22 rokov som student...

• sissia02.04.11 10:38??.??.229.102

bude sa nám stale ťažšie dýchať

www.osud.cz

• jajkafr01.04.11 20:58??.??.218.56

ancik

môže to súvisieť s hocičím (chrbtica, astma, akútna respiračná infekcia...) najlepšiu odpoveĎ ti dá lekár

• ancik01.04.11 18:36??.??.65.242

ahojte tazko sa mi dycha mam 12 rokov .pri tazkom dychani ma boli chrbtica a napina ma.potom to od razu prejde co mam robit porazdte mi...môze to suvisiet zo štitnou zlazou???

• lasiQ17.02.11 20:55??.??.37.142

ahoojte moj brat vykasliava krv a tazko sa mu dycha,este aj ked sa zohne odrazu mu po tvari uz tecie krv,,aj ked pije caj je to este horsie,,co to moze bit plss??diki

• lasiQ17.02.11 20:54??.??.37.142

ahoojte moj brat vykasliava krv a tazko sa mu dycha,este aj ked sa zohne odrazu mu po tvari uz tecie krv,,aj ked pije caj je to este horsie,,co to moze bit plss??diki

• ninik10.12.10 23:21??.??.83.181

kludne to moze byt od chrbtice, mam s tym skusenosti...chrbtica je svina....tiez mam problemy s dychanim, dakedy sa mi neda ani nadychnut...a akoby som sa dusila..a potom mi to prejde...teraz mi dala doktorka dorsiflex, ten je na uvolnenie chrbtice a nastastie mit o pomohlo...tak ja radim neurologa

• jeery09.12.10 23:07??.??.65.18

už asi 3-ti rok mam problemy z dychanim na chrbte je to take taške dychanie neda sa my nadychnuť pocit jakeby my niekto stal na hrudniku proste nenadychnem sa.je to dosť obtiažne hlavne ked v noci sa pri otočeni na opačnu stranu furt zobudim len preto bo sa nemožem nadychnuť!!!bol som hospitaliovany v košiciach luisa pastera na pneumologii no tam boly vš.vysledky ok prosim poradťe my čo alebo na koho sa mam obratiť z pozdravom jeery.ps:dychanie na bokoch je v pohode no ale čosa tyka dychania na chrbate tak toje ťaške.

• jaro54509.11.10 16:26??.??.60.40

mozu to byt mndle mal som taky isty problem daj si vysetrit krv na ASLO a CRP to zistuje infekciu v krvi ja som mal nadmerne hodnoty a vybrali mi mandle odvtedy mi nic nieje.

• mazo511.07.10 22:14??.??.49.98

ahojte,všetci čo máte zhoršené dýchanie nemusí súvisiet priamo s plucami.je vela príčin prečo sa luďom tažko dýcha a to napríklad seknuté nervy v chrbtici,problémy s dýchaním možu byť aj z fajcenia a to z dovodu stiahnutia dýchacích ciest vtedy má človek pocit dychvičnosti tak tiež mal by si dat skontrolovať cievy ak sa cloveku upachavaju mo ze to ist do pluc co sposobuje tezkosti s dychanim a v niektorích pripadoch aj zlihanie pluc.

• Luxis14.09.09 16:16??.??.85.88

tak ja by som to na alergiu, prípadne už aj alergickú astmu videla...mne 2,5 roka hovorili, že mi nič neni, odpadla som, furt mi nič nebolo, až konečne kde tu sa zobudili a zistilo sa, že mám ťažkú bronchialnu astmu...:-(((

• karioll07.09.09 00:07??.??.129.103

chod ku kariologovi,moze to byt srdce ak ti urcite na plucnom urobili vsetky vysetrenia

• SOFIA231207.09.09 00:06??.??.52.250

AHOJ JA MAM TIEZ PROBLEMY S DYCHANIM ASI UZ 5 ROK NEVIEM CO MAM ROBIT JE TO HORSIE A HORSIE TIEZ SOM BOLA NA VYSETRENIACH ALE VSETKO JE VRAJ V PORIADKU JA SI TO NEMYSLIM PORADTE MI CO MAM ROBIT HLAVNE RANO KED VSTANEM SA NEMOZEM NADYCHNUT ROBI MI TO VELKE PROBLEMY NEMOZEM SA VENOVAT ZIVOTU NAPLNO

CO BY SOM ESTE MOHLA SKUSIT PORADTE MI

• tiensss10.06.09 17:47??.??.194.51

MATE ROZNE ZDRAVOTNE PROBLEMI ALEBO POTREBUJETE SCHUDNUT?

(www.tienskatalog.sk/eu)

(www.schudnizdravo.sk/eu)

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Online lekáreň PILULKA

Online lekáreň PILULKA

Využite do konca apríla Wallet zľavu 15% na všetky produkty na pilulka.sk

^ Späť na vrch