Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

caveno

ninik

ako si to vyriesila aj mam taky isty problem pri spanku ma vytrhava a musim velmi na silu dychat a hockedy sa mi to stane strasne zle sa mi dycha aj v buse

šošovica

Dobrý den prosím o radu tachšie sa mi dýcha mám 13rokov a denne sa musím viac krát poriadne nedýchnut pomôže mi dákto ? Prosím bojím sa ak má dákto taký istý alebo podobny problem prosím pomôžte

Matadoro

no ludia už som to vyriešil mal som block na chrbtici ... bránilo mi to v dýchani takže pozor ! može to byť aj z chrbtice...

Matadoro

Zdravím. ja mám už dlhšu dobu problémy z dýchaním a fakt neviem čím to može byt... Srdce , Krv , Plúca v poriadku neviem na čo sa mám obrátit... o týžden mám ist z chrbticou no neviem to už vydržat fakt sa mi ťažko dýcha... niekedy sa v noci zobudím aj 3-4 krát že sa mi ťažšie dýcha...a ktomu som neskutočný Stress man...každej veci sa bojím (čo sa týka zdravia) . Neviem čo mám robit :/ prosím o radu ak by ste mali niekto podobný problém tak Fb : Ivan Matadoro Pedro alebo e-mail : Matadoro@azet.sk . Prosím o radu ! ďakujem ( mám 17.rokov )

Vanesovnik

Ja by som sa chcela spytat ci by mi vedel niekto poradit.. mne sa stava take ze v noci spim a z jednej minuty na druhu prestanem dychat zase sa nadychnem .ako v spanku potom sa zobudm a tazko sa mi dyxha tep mam 120 nizky tlak. nizky tlak mam uz dlho aletoto neviemco znamena zobrala som lexaurin na ukludnenie po hodine mo to preslo a om zaspala..ak mi vie niekto pomoct , poadte mi a dakujem vopred.

jerry

ahojte...od zaciatku zimy 2011 sa mi akosi zhorsilo dychanie prejavovalo sa to akokeby som mal na hrudi cosi tazke a nemohol sa poriadne nadychnut. pocit z dobreho nadychnutia bol iba sem tam. je to divne pretoze som proti cigaretam alkoholu nezdrziavam sa v takych prosrediach sportujem a snazim sa dodrziavat zdravy zivotny styl... .najhorsie sa to prejavoval tym ked som pil mlieko a jedol mliecne vyrobky(zahlienuje). domaca liecba nezaberala a preto som navstivil lekara kt. ma poslal na RTG pluc a srdca...nalez nebol ziadny(ze vraj) a tak mi nasadil antibiotika "AZITROX" a zakazal akukolvek namahu!potom to preslo. no teraz je to tu zas sice nie az tak zle ale je to neprijemne!!! rano sa zobudim vsetko je v poho. no len do chvile pokym sa nenajem. ak sa najem a napijem hocicoho tak nevladzem s dychom. mlieko a mliecne vyrobky som uplne prestal konzumovat lebo to bola katastrofa. to som nevladal ani tolko. pocas spanku s tym problemy nemam fyzicky sa citim fajn. nemal som nikdy vazne zdravotne problemy. mam 22 rokov som student...

jajkafr

ancik
môže to súvisieť s hocičím (chrbtica, astma, akútna respiračná infekcia...) najlepšiu odpoveĎ ti dá lekár

ancik

ahojte tazko sa mi dycha mam 12 rokov .pri tazkom dychani ma boli chrbtica a napina ma.potom to od razu prejde co mam robit porazdte mi...môze to suvisiet zo štitnou zlazou???