Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

ninik aj ja som ti napisala...a ked si v stresse tak aj vit. a mineral. sa nicia v tele hlavne vit.sk.B hovoril mi to lekar,preto ja beriem vit.sk.B lebo mi zistil malo vit.sk.B...inak daj si kupel az vecer ked mali bude spat aby si bola v pohode...napisem ti potom aj take otazky na stress a tam potom si to vyhodnotis...zatial sa maj krasne...pa

ninik

no veru asi 1/2 veci z toho stresu sa ma tyka.teraz myslim na vsetko mozne, tak mi je fajn, slniecko vyslo, krasne svieti, je mi OK, najradsej by som sla von s malyym ale strasne sa mi nechce:((( co uz narobim:( idem upratovat:)

ninik

ahojky maria, tak rada by som relaxovala, ale muz je u kamarata a daco mu pomaha s PC, tak som s malym a este ani nespal a zacina byt zly:((( veru dala by som si taku vanu, vecer to asi aj urobim, sice este neviem co bude.teraz pojdem upratovat, nech nemyslim na sprostosti.dik za mail, moc si mi pomohla a aj pomahas!!!som ti odpisala, keby daco sa ozvi.prajem pekny dnik

[zruseny12]

ninik tu su priznaky stressu:
Stres poznaci celeho cloveka,jeho telo,mysel,pocity i spravanie.Medzi najcastejsie priznaky stresu patria bolesti krku,hlavy,bolesti v krizoch,skripanie zubami,pocit-hrce-v hrdle,nervozny chichot,triaska,nadmerne zmurkanie,pripadne ine tiky.Stres moze mat aj zavaznejsie priznaky-vysoky krvny tlak,migrena,traviace tazkosti-napr.drazdive hrube crevo.Dalsimi priznakmi stresu je zrychleny tep,busenie srdca,hyperventilacia/prehlbeny dych/,potenie,pocit sucha v hrdle a ustach,problemi s preglganim.Pomerne casto su aj zavraty,nespavost a nedostatok energie...Stres vyvolavazvysenu sekreciu zaludocnej kyseliny,ktora moze viest az ku vzniku vredovej choroby.Priznaky stresu sa nemusia prejavovat len po fyzickej stranke,zhorsuje sa koncentracia,dostavaju sa uzkostne stavy,neodvovodneny strach,a stavy podrazdenosti sa striedaju depresiou a letargiou.

[zruseny12]

ninik,dakujem trochu som si polezala,ale zaspat som nemohla...ale nevadi pojdem vecer zasa skor spat,zo slepicami...pisala som ti na mail..inak, co dnes robis?ci len tak...relaxujes?ja ked sa citim dost taka potuhnuta tak si napustam vanu,poriadne horucu vodu...tam vonavu penu pustim si hudbu a len tak relaxujem...vypustim vsetky myslienky z hlavy...potom po okupani sa citim taka lahka ako keby zo mna spadol kamen...skus to aj ty,hlavne tie myslienky odozen od seba...

[zruseny12]

ninik ,ale kamarat jej nic neurobil,ona iba sa chcela pomstit...tak ho nahlasila.....hovorila mi to jeho mama...tak neviem co je vo veci...ale ja ho poznam uz dlho,a raz mal taky problem,len to tiez bolo na neho vymyslene a bohuzial,ona to vedela tak vyuzila toho v svoj prospech...ja si tiez masu=irujem spanky...ked ma boli hlava...no idem povesat pradlo a trochu si lahnut som nejaka unavena zatial pa

ninik

RNG, ja z teba zasnem, taky clovek ako ty je len malokde, fakt ze svoj obor ovladas na 1*!!!ty si doktor, alebo co robis???ale fakt super:)