Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

ninik,skus mysliet na nejake pekne veci spomienky,ked ti pride zle...a ak vladzes tak nieco rob...potom sa ozvy ako sa mas...nech ti to cim skor prejde...

ooo

ninik neskúmaj to s tým dýchaním... neprestaneš dýchať, to sa ti len zdá, nemôžeš na to zomrieť, fakt nie, neboj

[zruseny12]

ahoj,aj mne dnes bolo nejak slabo,a to som vstavala ok,ale vypila som kavu a zatial je dobre...viem ako to muyslis,to pride odrazu samo ani clovek nevie ako...a nemusi na to ani mysliet,ja stale hovorim jedno,to telu nieco chyba,preto mame take stavy a i ked beriem doplnky uz aj tak nikdy nebudem na tom tak dobre ako ked som bola uplne zdrava...ale aspon keby tak bolo ako teraz tak ja by som bola spokojna...tiez robim poriadky atd.periem take bezne veci...pa

ninik

ahoj mariaa aj tebe krasny den.aj u nas to zatial tak vyzera, tak snad sa to aj udrzi..som sa zobudila a uz mi je zasa tak zle, som v dakom strese od rana..to srdce a tak..nechcem na to mysliet, ale nejde to...idem sa dacomu venovat, anad to pomoze.papa zatial

ninik

mariaa dikes za pozdrav, akurat sa mi tu zobudili, tak ideme daco robit, teda ja sa venovat malemu:) tak pekny dnik papi

[zruseny12]

Ahoj ninik,mam sa ok,len som trochu unavena,dnes som bola hore uz o 3:00hod. asi okolo 17:00hod.som prisla z prace...iank u nas je pekne a ja by som teraz nikam ani nesla...konecne som sa dostala k PC,chcela som ta pozdravit a aj ostatnych...maj sa krasne a prijemny zb.dna...pa

ninik

Ahojky mariaa ako sa mas???coze ides robit?mne spia maly aj velky, tak aspon chvilku na nete a sa vyjasnuje a sla by som von s malym, ale ked spi...tak neviem idem asi pozerat tv.pekny dnik.

ninik

teda aby zrazu som prestala z nicoho nic dychat, alebo z nicoho nic prestalo bit srdce.tak to bolo myslene.ci to dovoli mozog