Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

ooo

tie lieky sú barlička, ale netreba sa na ne upínať ako na jedinú vec na svete... ale každopádne ich potrebuješ... skús si objednať aspoň St. Johns Worth od RNG zo stránky www.doplnky.com, keď už tie antidepresíva nemôžeš mať... to sú tiež AD, ale prírodné

ooo

Emmi ja viem, ja som tiež rada niekedy, že sa mi podarí prejsť do obchodu... požiadaj niekoho, aby išiel s tebou do toho druhého mesta. Je dôležité mať okolo seba ľudí, ktorí vedia, čo sa s tebou deje a dokážu ťa podporiť. Viem, veľa ich nebýva, ale niekomu snád veríš, nie?

[zruseny12]

jeyni aj mne sa tazko dycha a to som bola niekedy sportovkyna,teraz si neviem predstavit aby som behala...:0((((......vyjdem len po schodoch a uz som zadychcana ako nejaka starena,niektore starenky maju lepsiu kondiciu ako ja...a to nehovorim ked idem do kopca,dokonca sa mi to stava ked dlhsie tazko robim,zacne sa mi tazko dychat cela sa roztrasiem...:0((((...no nic moc....

emma18

ooo: na terapii som nikdy nebola ani neviem ako to prebieha. ja som vlastne rada ze prejdem z domu do prace a neviem si predstavit ze by som musela dochadzat do druheho mesta kvoli terapiam. proste hovorim ze som v koncoch uz. chcem len lieky a dufam ze sa to zlepsi.

emma18

ooo: dnes som volala psychologicke ale ma do 28 dovolenku. takze az potom sa objednam. nejdeo mna . ja tie lieky chcem lebo viem ze bez nich som stratena. ale horsie to bude s rodicmi hlavne s mamu. ale uz mi to je jedno. jednoducho jej poviem nech mi nieco predpise ak to sama nespravi. uz nemozem takto dalej.

ooo

Emma nie si žiadny blázon, aj mne sa toto stávalo... je to celé stres a panika, treba s tým niečo robiť... ja som dnes bola na terapii... ak už nechceš tie lieky, mala by si ísť aspoň na terapiu ak nechodíš

emma18

ninik:aj mne sa tazko dycha a tiez sa mi vnoci stane ze sa zobudim na to ze som sa nenadychla alebo ako by som to povedala... podla mna to vsetko suvisi s posahanymi nervami. teda aspon u mna urcite xixixixi uz si vazne niekedy pripadam jak blazon takze ma uz fakt nic neprekvapi.