Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

lasiQ

ahoojte moj brat vykasliava krv a tazko sa mu dycha,este aj ked sa zohne odrazu mu po tvari uz tecie krv,,aj ked pije caj je to este horsie,,co to moze bit plss??diki

lasiQ

ahoojte moj brat vykasliava krv a tazko sa mu dycha,este aj ked sa zohne odrazu mu po tvari uz tecie krv,,aj ked pije caj je to este horsie,,co to moze bit plss??diki

ninik

kludne to moze byt od chrbtice, mam s tym skusenosti...chrbtica je svina....tiez mam problemy s dychanim, dakedy sa mi neda ani nadychnut...a akoby som sa dusila..a potom mi to prejde...teraz mi dala doktorka dorsiflex, ten je na uvolnenie chrbtice a nastastie mit o pomohlo...tak ja radim neurologa

jeery

už asi 3-ti rok mam problemy z dychanim na chrbte je to take taške dychanie neda sa my nadychnuť pocit jakeby my niekto stal na hrudniku proste nenadychnem sa.je to dosť obtiažne hlavne ked v noci sa pri otočeni na opačnu stranu furt zobudim len preto bo sa nemožem nadychnuť!!!bol som hospitaliovany v košiciach luisa pastera na pneumologii no tam boly vš.vysledky ok prosim poradťe my čo alebo na koho sa mam obratiť z pozdravom jeery.ps:dychanie na bokoch je v pohode no ale čosa tyka dychania na chrbate tak toje ťaške.

jaro545

mozu to byt mndle mal som taky isty problem daj si vysetrit krv na ASLO a CRP to zistuje infekciu v krvi ja som mal nadmerne hodnoty a vybrali mi mandle odvtedy mi nic nieje.

mazo5

ahojte,všetci čo máte zhoršené dýchanie nemusí súvisiet priamo s plucami.je vela príčin prečo sa luďom tažko dýcha a to napríklad seknuté nervy v chrbtici,problémy s dýchaním možu byť aj z fajcenia a to z dovodu stiahnutia dýchacích ciest vtedy má človek pocit dychvičnosti tak tiež mal by si dat skontrolovať cievy ak sa cloveku upachavaju mo ze to ist do pluc co sposobuje tezkosti s dychanim a v niektorích pripadoch aj zlihanie pluc.

Luxis

tak ja by som to na alergiu, prípadne už aj alergickú astmu videla...mne 2,5 roka hovorili, že mi nič neni, odpadla som, furt mi nič nebolo, až konečne kde tu sa zobudili a zistilo sa, že mám ťažkú bronchialnu astmu...:-(((

SOFIA2312

AHOJ JA MAM TIEZ PROBLEMY S DYCHANIM ASI UZ 5 ROK NEVIEM CO MAM ROBIT JE TO HORSIE A HORSIE TIEZ SOM BOLA NA VYSETRENIACH ALE VSETKO JE VRAJ V PORIADKU JA SI TO NEMYSLIM PORADTE MI CO MAM ROBIT HLAVNE RANO KED VSTANEM SA NEMOZEM NADYCHNUT ROBI MI TO VELKE PROBLEMY NEMOZEM SA VENOVAT ZIVOTU NAPLNO
CO BY SOM ESTE MOHLA SKUSIT PORADTE MI