neviem co to je

Príspevok v téme: neviem co to je
tutifruti123

poradte mi posim!!!! mam totiz asi nejaku pohlavnu chorobu,ale nemozem zistit ani za svet co by to mohlo byt,dal som si spravit uz aj kopmletne testy ale nic mi nezistili.priznaky nemam skoro ziadne,iba ked onanujem, tak sa mi spravia take biele suche supinky a ked spim s babou, bez ochrany,tak po nejakom case zacne mat vytok,svrbi ju to a az pali a potom boli pri pohlavnou styku.Velmi velmi prosim o radu,dakujem

RNG

Su dve priciny na vytoky, nejake mikroby alebo zapaly z alergii.
Mikroby sa daju vyhubit antimikrobialnymi, ale na napr bielkovinne alergie nepoznam nic.
Z mikrobov su to bakterie, kvasne kultury a plesne a kazde z nich treba adresovat, pokial,nevies, co to vlastne zapricinuje.
Jeden z najsilnejsich velmi vsestrannych prostriedkov je roztok GSE(30 kvapiek do pol litra vody na pitie a vyplachy) alebo koliodna strieborna voda.

ivka123

napadlo mi, ci by to nemohli byt kvasinky - presne tak sa totiz prejavuju ich priznaky u zien - viem z vlastnej skusenosti:-/ gynekologicka mi predpisala aj nejaku masticku pre priatela, no nepamatam nazov a uz som mu ju poslala do anglicka kedze tam pracuje a uvidime sa neviem kedy. mozno by pomohlo keby sla tvoja priatelka ku gynekologicke a ta by jej mohla dat aj nieco pre teba. ten nazov si fakt napamatam - tusim nieco na "f" - bolo to myslim na hubovite ochorenia - skus sa pripadne spytat v lekarni ale najistejsie je to cez lekara.

dr.jajbolí

tutifruti123, napíš otázku na RNG, určite ti dobre poradí, dôveruj mu, ale ten canesten by som asi aj tak skúsila, neviem. Títo lekári sú fakt o ničom. Ešte ma napadlo, daj sa vyšetriť u infektológa. Ja som tam bola pre únavový syndróm a lekárka ma vysala 5 skúmavkami krvi, vraj vyšetríme úplne všetko. Žasla som, lebo s takým sa človek dnes ani nestretne.
Držím vám palce!

tutifruti123

s priatelkou sme uz spolu vyse dvoch rokov,takze mam stalu pertnerku.bol som uz aj u urologa,vlastne u troch,ale asi som natrafil na takych,co sa do toho rozumia ako kura do piva.len som im povedal,ze co mi je, iba jeden sa mi na neho pozrel a predpisali mi nejaku masticku,raz aj antibiotika, ALE ziadna kontrola,ziadne testy,proste som mal pocit,ze sa ma chceli cimskor zbavit.
A ked som bol u kozneho,tak ten mi spravil komplet testy na pohlavne choroby,ale nebol tam ziadny nalez.takze uz fakt neviem, kde je ten pes zakopany.

PS: dr.jajboli, dakujem

dr.jajbolí

Ja by som na tvojom mieste určite vyhľadala kožného lekára, a keď nie, tak urológa. Navštíviť lekára nie je hamba, radšej lekár a potom neskôr ešte nejaké blbé následky niečoho nevyliečeného. Myslím, že by si mohol skúsiť aj mastičku Canesten, dá sa kúpiť v lekárni, je to na také plesňové ochorenia, aj ženy to používajú. Alebo sa dohodnite s priateľkou a spolu navštívte lekára. Nemeníš náhodou často partnerky? Ak sa miluješ bez ochrany, je to dosť nezodpovedné aj pre teba, aj pre priateľku. Neboj, to určite prejde.

milco

Minule som čítal zaujímavú štatistiku 95% všetkých chorôb ide na vrub narušenej ABR.Myslím si,že si v tých percentách.Viem ti aj pomôcť ak máš záujem, napíš