Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diéta s jablčným octom poradte prosím

naivka jjjjj

ja drzim tuto dietu už 4.tyzden a naozaj som spokojna .... nechudnem z váhy , váhu mam stale rovnaku teda nejake tie 4 kila som zhodila ale viac som zhodila z pasu , o 6 cm z brucha a najlepsie zo stehien 8,5 cm ... a mate to take ze ked tie dva tyzdne sa budete riadit podla tej diety tak tyzden mas pauzu mozes jest co chces ... ja som to tak urobila a pribrala som len jeden kilogram .... a naozaj stalo to zato .. doporucujem to uz aj moje kamosky to skusali a tiez schudli

miskaaa...

To nemas si dat ze hoci co a hoci kolko, to si mas vybrat z tej ponuky, bud kuracie prso a salat alebo zemiaky a nie hoci co a hoci kolko, ja osm to tiez citala takto na jednej stranke, ale na druhej bolo napisane ze si mas vybrat z predchadzajucej ponuky.... DRzim palce...

miska....

Ahojte ja tuto dietu drzim 4 den a schudla som 2kg, uvidime co dalej ale celkom to ide dole. mam rada ocot jablny, takze mi to nerobi problem, nemam vobec chut na sladke a na mastne, celkom sa tato dieta da vydrzat, jasne ze treba aj pohyb, aspon doma nejake tie brusaky ked uz neni cas ale aspon nieco... Drzim vsetkym palce... :)

dada4

Neodporúčam nikomu tuto dietu. Kolegyne v praci to skusili a potýždni mali všetky krče v bruchu ktore s touto dietou začali. potom aj prestali.

Neúspešná

prosim vas,,pomôžte mi niekto dodržat túto dietu,,,,všetky kamošky su štihle,,len ja tučna,,,,važym vela a potrebujem niekoho kto by mi pomohol zvladnut,,tuto dietu prostredníctvom diety,,,kedze este chodim do skoly sem tam nemôzem dodrziavat,,,,niektore pokiny tejto diety,,,ak ma niekto taky problem ako ja prosim vas,,,pomôžte mi niekto,,,,pleas,,,:DDDD

silanka

jablcny ocot je dobry ak je velmi prekysleny organizmus a napomaha ho troska zneutralizovat. viac ako polievkova lyzica denne sa neodporuca, viete si tym uplne dodrbat travenie.ucinejsie je 1 MALY CAJOVU LYZICKU dat do pohara vody a vypit nalacno rano. ina varianta je vypit vymackanu citronovu stavu z polovice citrona vo vode.tiez to neutralizuje.ono skor ide o vyplavenie skodlivin, ja osobne som z toho pred par rokmi aj pekne schudla, ale k tomu som jedla mensie porcie jedla.ale fakt baby viac ako cajovu lyzicku ja neodporucam.odvtedy radsej tiez neexperimentujem a dam si ten ocot tak raz za tyzden:) lebo prekyslenie organizmu je aradene medzi civilizacne choroby:)

DeadGirlSuperstar

myslím že keby do seba človek naláduje napríklad cheesburgery, Milku čokoládu a k tomu hranolky s vyprážaným syrom tak to ROZHODNE NEZACHRÁNI jablčný ocot :D Ja som to skúšala už dávnejšie, ten ocot má však slúžiť práveže aby sa zmiernila chuť do jedla... ale ja som tam nemala nikde napísané že môžem jesť čokoľvek a kedykolvek ani zďaleka :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diéta s jablčným octom poradte prosím - Fórum - ZDRAVIE.sk