sex vo vode

Príspevok v téme: sex vo vode
ivka123

chcem sa spytat na vase skusenosti so sexom vo vode. da sa aj bez lubrikantu, pripadne aky je najlepsi? raz som chcela podvecer s priatelom v aquaparku - prilezitost bola, no on ze sa to neda - je pravda ze termalna voda, ale viem ze viaceri s tym uz urcite maju skusenost:-) viem ze vo vode sa znizuje prirodzena vlhkost, tak co vlastne s tym... vdaka;-)

Kaaatinka

mne to vo vode bez lubrikantu nejde, som strasne suchá ale tak som za sex vo vode a tak používame erectan exclusiv intim gél a je to perfektné

fififi

aspon viem ze tam nie sme samy taky ,, zvrhly,, a to si nik nevsimne myslim pokial ta tam nikto nesleduje ale toto ze robit sa tam navzajom to sa da.. je to sranda..:) a super. ale vravim sex a v bazene nie! vo vani sa to da.. tam je to celko ok. a ano isto si pockaj na vhodnu chvilu ja som to mala iba raz za nas rocny vztah ale proste to bolo piatok vecer hudba sviecky pena vona trosku alkoholu proste daco uzasne...:) no a treba mat aj dobru vanu to je tiez pravda ta nasa bola taka rohova vacsia cize vhodna. tak drzim palce..:) uzi si!

ivka123

tak fajn, pomaly ma aj prechadza chut..:-) inac, co som si spomenula, ked sme boli v tom aquaparku tak su tam super tie perlickove kupele po okrajoch niektorych bazenov - voda zacne bublat len raz za cas ale poriadne, tak tam sa da vyborne navzajom spravit rucne;-) len bolo dost tazke cakat ked odrazu voda prestala perlit do jej dalsieho spustenia:-) ale bolo to podvecer a myslim ze takych typkov ako my tam bolo urcite viac:-)

dfkbdgdndf

na nic je to....vo vani sa to celkom da,ale na verejnosti...no,ja uz to v jazere nebudem robit,pretoze som tam daco chytila z tej vody,dake bakterie,lebo som bola plna vody..a bolelo to trochu,lebo sa zmyla ta prirodzena vlhkost,vies..

ivka123

no ved prave preto som sa pytala ci treba lubrikant lebo si to neviem predstavit pouzit na verejnosti:-) na tu vanu sa chystam ale priatel je v zahranici a ked sa stretneme tak u nas doma alebo u nich (u rodicov) a tak to velmi nejde len tak zaliezt spolu do vane...ale cakam na vhodnu prilezitost;-) a ked aj ideme niekam spolu tak v hoteloch su vacsinou sprchove kuty - tam sme to skusali ale voda netiekla pocas toho priamo na nas, sprcha bola vytocena na stenu, kvoli tomu zmyvaniu vlhkosti (vtedy sme este nemali lub.:-)

fififi

ahoj no tak ja som to skusala.. no nieje to nic moc.. fakt je to take cudne v sebe mas akurat tak vodu.. heheh no a je to ako na sucho sa milovat a sex na verejnosti v aquaparku nie je to nahodou trestne? hihi i ked som to uz aj ja skusila.. no ale ako chces pouzit lubrikant vo vode pri ludoch. skuste si to radsej doma vo vani..:)) sviecky pena.. romatika..:)) super. :))