som hladna

267

Ja veceriam aj o 19:00 pretoze by som v noci od hladu ani nezaspala, ak by sa mi to podarilo, tak by som sa urcite niekedy v noci zobudila na "vyhravanie" v zaludku. A mam normalnu postavu 175 cm/55 kg a citim sa fajn a som spokojna.

poliewoocka

Myslim, ze idealne je jest tak 2-3 hodiny pred spanim, pricom od rana by sme mali znizovat prijem sacharidov a zvysovat podiel bielkovin. Tj. na ranajky strava bohata na sacharidy, najma polysacharidy a vlakninu. Doobedu nejake to ovocie, obed teply, klasika a poobede a vecer zelenina a bielkoviny ako tvaroh, tuniak, prazenica z bielok, kuracie prsia...
PS: hlad je castokrat prezleceny smad:)

defragmentar

ja som dlhe obdobie trpel neprirodzenym hladom...a doktory mi na to samozrejme neprisli teda na tu pricinu ..lebo to su taky doktori ako som asi ja kozmonaut..prisiel som na to sam..jednoducho som dopoludnia vypil malo tekutin..a potom to uz clovek nedobehne pocas celeho dna ..tak isto je to aj s jedlom..inac chcel by som trochu zvacsit svaly ..ale viem ze by som musel
okrem toho ze chodim do posilky prijat asi 3X tolko bielkovin ako momentalne ..ale to by stalo vela penazi...cital som ze mozog spali 1/3 zivin ..u mna je su to asi 2/3 kedze furt rozmyslam

reduch

aabb01 , ved to je v poriadku, ze si rano hladna. ved prave na to su RANAJKY, ktore by mali byt jedno z hlavnych jedal dna. Na ranajky si mozes dovolit aj sladke veci a pod, pretoze mas pred sebou cely namahavy den a spalis. Po obede si to skor straz. Ale o 16tej posledne jedlo je naozaj velmi skoro. O 18tej optimalne (nevravim, aj na mna pride vlci hlad a o 22hej dojedam pizzu, ale len vynimocne a som stihla ako prutik - predtym som nebyvala)
No a na pneumatiku jedine cvicenie :) dieta ti na istu partiu nepomoze. Aj tak zhodis prvych pat kil z prs az potom ide dole zvysok. Ale aj to skor - trochu z brucha, trochu zo zadku, trochu zo stehien... Ak chces konkretne brusko, proste cviceniu sa nevyhnes...
Zeleninkovy salat naozaj nie je velky prehresok. Hlavne ked je naozaj z lahkej zeleniny a bez tazkeho dressingu.
Schudnut sa da, schudla som 12kg zmenou stravovania a zaradila som viac pohybu. Nejedenim po 18tej prospievam svojmu zdraviu, NETRAPIM SA...

aabb01

tiež som istý čas nejedávala od 18.00. Ráno som ale vstávala taká hladná, strašne mi škŕŕ´kalo v bruchu. Ledva som vydržala kým prídem do práce a zbaštila som 2 rohíky alebo krajec chleba. Teraz to už veľmi nerobím, radšej občas trošku cvičím, aj keď sa priznám mávam obdobia, keď som riadne lenivá a napChávam sa čokoládov aj o desiatej večer :-)

amika

Baby ja s tym nesuhlasim,ze po 18h.sa nemoze jest! Ved to je trapenie! Na to,aby sme chudli musime jest,aby malo telo co spalovat a ano je dolezite co jeme a ake mnozstvo. U mna to funguje tak,ze jem naposledy 3 hodiny pred spanim. Myslim,ze je to takto rozumne. Cajickom to nespravite baby-jagy :-) a cvicit to je jasne,treba aspon 2-3 tyzdenne okolo 30min.,to staci. Kupte si DVD Zoralates,je to fakt uzasne a funguje to! :-) Spevnil sa mi a nadvihol zadocek a uz mi su na brusku vidiet take tehlicky :-) Drzim palce

majkaaa

Ak si jedla o 16-tej,je logické,že hlad sa dostaví. Aby si schudla,treba jesť aspoň 4x za deň a pravidelne. Raňajky sú základ,obed teplý a zvyšné dve jedlá ľahšie a máš to v suchu. Vynechávať jedlá vedie k opaku...istý jojo efekt.

faola

ach..ale ja nejak potrebujem zhodit z brucha :( mam pneumatiku :D zadok mam ok, nohy tiez, ale to brucho :( tak ja si teda idem urobit salat :)

danuska123

ale mozes jasne. v podstate vecer sa nepapa preto aby si vecer oddychol traviaci trakt a rano si ma citila fajn. nezalezi na tom kedy papas ale co papas a v akom mnozstve...ale ja nepapam po siestej a aj ked so hladna tak si urobim teply cajik a hotovo :)