zvladate vztah na dialku?

cercill

moja draha byva asi 50km to sa da bez problemov.. ale aj tak bol to sok ked som rok s nou chodil tak ze som byval 10min od nej.. clovek si zvyka len jediny problem je ze ak clovek ma rad seks tak ta dialka robi zle..

llucia

lolita22. no tak u mna to bol velky problem, vzhladom na ine skutocnosti, ale akosi to prekusavam, a postupne zistujem ze mu mozem v tomto verit, nepodviedol by ma, ak aj ano, tak by som o tom vedela pravdepodobne, ale nie je ten co by to spravil, poznam ho prislis dobre, co je aj dost na skodu...

lolita22

a nebojite sa ze vas resp. oblbuju doma a tam si ,,uzivaju,, kolko chcu? lebo ja by som to asi nevydrzala - potrebujem citit blizkost partnera(teraz nechcem nikoho urazit) - ale mna by to skrelo ako cert aj keby som mu verila a pod. - ved ako sa vravi co oko nevidi srdce neboli

lentiiilka

ahoj, no ten môj pracuje v UK a chodi domov asi tak raz za mesiac. chodim do skoly a ked pride tak si aj ja vezmem volno aby sme boli spolu co najviac. studujem na vyske, takze na jednej strane mi to aj vyhovuje, mam cas sa venovat skole, ale na druhej strane ked mam krizu ze mi chyba a tak... tak tu nie je a nemam sa komu vyplakat na pleci. Ale vidime sa kazdy den cez webku, ale aj tak to nenahradi ten osobny kontakt. este nejaku velku krizu ohladom dialky sme nemali a dufam ze nebudeme...

jennifer

mno.. vztah na dialku.. zavisi od toho, na aku. medzi mnou a mojim priatelom je dialka asi 80km ale chodi tu parkrat do mesiaca a cez prazdniny je tu stale..:) takze je to vpoho...

llucia

ivka123, no moj je v irsku, a viem kedy sa vrati, ale nie je to ziadna utecha, ja sa vobec nebojim ze si budeme liezt na nervy, prave naopak, ale takto to je tazke, a viem co myslim ze ti chyba fyzicky.....

ivka123

no, zaujimave - ja som sa s prvym chlapcom rozisla aj kvoli dialke - studoval v blave, ja v presove, tak sme sa vidali kazdy druhy-treti vikend. a teraz chodim s chalanom, ktory pracuje v anglicku! takze z dazda pod odkvap:-) na jednej strane si mozno nelezieme az tak na nervy (a toho sa aj bojim ked budeme spolu stale), no najhorsie je ze potrebujes aj fyzicky kontakt - a nemyslim len sex, ale objatie, pohladenie...ved urcite vsetci chapete:-) lahke to rozhodne nie je a myslienky prichadzaju vselijake... myslim ze lahsie sa to zvlada ked vies dokedy bude odlucenie trvat (do skoncenia skoly atd.) lebo ja napr.netusim kedy sa ten moj vrati z anglicka na slovensko a nevie to ani on...

llucia

no tak to mate fajn teda, pretoze my sa stretavame zhruba kazdy mesiac aspon na vikend, ale akosi citim ze sa vzdalujeme, inak aj my sme zhruba od zaciatkuvztahu stale od seba, ale zacinam to nezvladat........