Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Polámané, štiepiace sa nechty

Simona.b.b

Mne pomohlo brať dva mesiace zinok a vitamin c a na nechty som si tri krát do týždna dávala bio olejček určený priamo na nechty myslím že som ho kúpila na eshope nechtovyraj.sk tam ho maju za najlepsie ceny, plus , neskor som použivala ten regeneracný lak pro vita a uplne sa mi zotavili.

Ivka23

Tak ja sa tiež priklánam k tomu máčaniu v teplom olivovom oleji a následnej masáži nechtov. Používam to už 2 týždne a nechty su o dosť lepšie. Chce to len trpezlivosť a najsť si každý den 10 minut čas...Lak s vápnikom som mala ten mi nezabral a ani zinok...

Moncita22

Ja mám lak na nechty od Miss Sporty-Nail expert manicure strong growth s vitamínom A a kalciom .. keď som si ho kupovala, veľa som si od neho nesľubovala, no na moje prekvapenie, ten lak je úžasný !! Stačí jedna vrstva a nechty sú hneď pevnejšie, nelámu sa, neštiepia a dokonca rýchlejšie rastú :-))

Catali_na

Ahojky..takže každej z vás, ktorej sa lámu nechty odporúčam toto - Každý večer si potrite nechty olivovým olejom. :) je to veľmi jednoduché. Ja mám takú mini uzatvárateľnú misku pri posteli a tesne pred spaním si premasírujem každý jeden necht olejíkom. Chce to síce istý čas ale mne to pomáha !! :) (musím si zaklopať) Možno to nebude účinkovať každej, ale za vyskúšanie to rozhodne stojí.
Alebo som ešte počula, že je dobré nechty normálne zaboriŤ do polovice citróna-to som raz skúšala ale asi to nemalo účinok keď som to urobila IBA RAZ .. no alebo skúste DonnaNails (nemám skúsenosti, ale možno zaberie)

Lela10

ahojte, na nechty ale takisto aj na vlasy je dobrý obyčajný zinok. Tiež môžem odporučiť kolagén, ktorý je stavebnou látkou nechtov a takisto vlasov a zo stravy sa získava pomerne ťažko. Ja som začala brať kolagén určený špeciálne pre ženy - femine collagen a som veľmi spokojná

simka111

ja mam tiež v poslednej dobe veľmi lamave nechty,odlupuje sa mi vrchna vrstva nechta, mam posilnujuci lak,chcem si kupiť aj zinok, ale myslim že najviac niči nechty to, že sa napr. pri umyvani ruk nepoužívaju rukavice, alebo že sa vysušuju nejakými prípravkami...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Polámané, štiepiace sa nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk