Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim pomozte!

Príspevok v téme: Prosim pomozte!
cajka

Pisala som tu uz velakrat vsetky problemy co mam.ale ja uz nevladzem.v noci nespim,cez den zaspim takyto krasny sknecny den.uz som zavisla na praskoch.beriem lexaurin,elenium.to na ukludndnie.a tralgit na bolest.viem ze umieram,stav sa mi zhorsuje a ja nemozem uz nic.z nicoho sa nemam ako tesit.ako to ukoncit?kam ist?doma ma nenavidia.je tu ldn krik. Ja som takto sama uz 3roky.

RNG

Na plesne a ine infekcie som casto spomenul oreganovy olej a GSE. Spolu s tym na energiu miesto cukrov(nizkosacharidova dieta je nutnost pri odstarnovani plesni) treba brat niekolko lyzic kokosoveho oleja. A samozrejme probiotika. Rozpad kosti=osteoporoza je znakom zleho travenia. Tam pomaha brat Betain HCl a rozne enzymaticke zmesy s jedlom
Docasne pripadne aj doplnok, mineraly na kosti a spirulinu. Vacsie davky spiruliny tiez cistia a detoxifikuju organizmus. Pripadne ber silnu zelenu zmes, ako Good N Green.
Zle travenie ta podvyzivuje aj na materialy potrebne na nervy,
odporucil by som na noc brat 100 mg 5-HTP, lebo neruseny spanok je zakladom nervovej regeneracie

cajka

Caute.napiste mi sem vas mail. Lebo mne to takto vobec nejde.cez mobil.
Mail by mal byt yyvan999@orangemail.sk.dakujem za povzbudive slova.ale uz som skusila snad vsetko.caje od liecitela,rozne pripravky,lieky od psychosa-to bola najvaásia chyba.aj tak nespim a este sa aj lekari spravaju horsie.neviem co robit.citala som v plus 7dni o liecitelkach-anjelskych.mam na nich cislo.este chcem skusit to.

:-)

ahoj cajka,skusala si nejake prirodne doplnky napr.caje atd na tvoje zdravotne problemy?alebo napr.akupunkturu?ja mam s tym velmi dobre skusenosti.musis najma verit,kopec ludi ta ma rado.a ako pozeram aj tu ti vsetci drzime palce.hockedy mozme popisat.a vies ja by som vsetkemu co povedia lekari neverila,viem o com hovorim.oni su tiez len ludia a mozu sa mylit :-)bohuzial vo vacsine pripadou sa aj mylia :-(
takze hlavu hore si mlada zena a zivot mas pred sebou :-)

martin242

Ahoj, no to, čo tu píšeš je veľmi smutné a chápem Ťa.
Na základe čoho Ti lekárka povedala, že Ti ostávajú len 3 mesiace života?
Ktoré z tých ochorení je najvážnejšie, poprípade neliečiteľné?
Tú čokoládu si kľudne daj, ukľudňuje.
Kľudne napíš na môj mail, stačí kliknúť na môj nick, môžeme si popísať o čom koľvek.

alti

Cajka,
pri ziadnych kombinaciach y a 9 mi mail neprejde. Skus Ty napisat spravny mail, mozno Ti napisu viaceri - rady, povzbudive slovo :o)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim pomozte! - Fórum - ZDRAVIE.sk