vyzlecie mi deti...

Príspevok v téme: vyzlecie mi deti...
suzis

..byvaly manzel si brava deti na vikendy...finacne je na tom vyborne..podnika, ozenil sa...mne vyzivne plati halabala, ale nie to chcem riesit...proste ja som este na materskej a robi mi problem /kedze som sama s detmi/ kupit im nejake nove oblecenie...byvaly manzel detom oblecenie sice kupi...ale ziadne z veci im nenecha...musim ich s toho vyzliect a veci mu vratit...zevraj to kupuje on na to, ked su deti snim a nie na to, aby to nosili ked s somnou...aky mate na toto nazor???..ako mam reagovat??..

evitka001

Zmeň prístup aj ty. Komunikuj s ním čisto len o "prevádzkových" záležitostiach. Daj mu jasne najavo, že odtiaľ potiaľ. Myslím, že si je veľmi dobre vedomý, čo robí. Snaží sa vyviesť ťa z rovnováhy. Vyslovene ide na tvoju psychiku.Myslím, že na súde uspeješ, len si nenechaj ťahať medové motúzy popod nos a určite tam povedz všetko toto čo nám tu.

alti

Suzis, ja to vidim tak, ze nechce mat pekne deti, ked su s nim. Chce ovela viac - chce, aby si to uvedomili Tvoje /teda Vase/ deti. A to je o comsi inom ako o peknom obleceni. Je to tvrda a nehorazna manipulacia s detskymi citmi, velmi zly smer jeho vychovy Vasich deti. To Ti posiela odkaz o vyzleceni z oblecenia po synovi? Ja by som to nerespektovala a deti v tom do skoly poslala. Je ale mozne, ze oni nebudu chciet, lebo ocko im cosi povedal...a este k tym jeho prijmom a uspesnemu podnikaniu. To dnes predsa vedia aj male deti, ze skutocny prijem a priznany prijem u vela ludi nie je totozny. Prajem Ti vsetko dobre, prezivas narocne tyzdne...

suzis

...moj pristup k nemu bol vzdy priatelsky a ustretovy...ale vzdy akonahle mal nejaku novu priatelku..nebola snim rec..akonahle znova zostal sam..zrazu mal somnou aj spolocnu rec..dokonca sme ho zavolali na Vianoce..aby nebol sam..koli detom..este pred troma tyzdnami mi klacal pri nohach, ze ma miluje a chce svoju rodinu spat...tyzden na to sa ozenil...som z toho uplne vykolajena...nerozumiem tomu..dokonca tu zenu pozna len dva tyzdne...uplne som z toho zmatena...a zrazu sa na mna valia kadejake navrhy na sud, ktore on podava...dokonca sa mi ani nezdravi...som prenho vzduch a pritom pred troma tyzdnami ma "miloval" ako tvrdil...zrazu ma zenu, tak ja ako matka jeho deti si nezasluzim ani pozdrav..proste asi hra frajera a tvrdeho chlapa pred svojou terajsou manzelkou..ale ajtask mi cele toto vsetko pripada byt velmi chore...

nilkaaa

No neviem v akom ste vztahu momentalne, a ako ste sa rozisli (ci v dobrom, v zlom), ale ak Z TVOJEJ strany sa ziadne taketo veci nedeju (ze si robite napriek a tak), tak naozaj pochybujem ze to ma chlapik v hlave v poriadku... Je to otrasne ked sa dvaja ludia, ktori mali kedysi k sebe velmi blizko, a dokonca maju spolocne deti, takto chovaju. Naozaj...!
A aj tak si myslim, ze keby sa hocico stalo, takto by sa dvaja byvali k sebe chovat nemali.
Uprimne ta lutujem, pretoze toto s tymito satami je nieco nonsens... ktovie co vymysli neskor... Ak bude takto pokracovat dalej, tak detom pozitivnym prikladom urcite nebude. A tebe zelam len to najlepsie! Aby si mu to raz natrela az sa budes valat v peniazoch :). Somar jeden!

suzis

..ved prave..peniaze robia vela..on ich ma..ja nie...dokonca dal navrh na sud na znizenie vyzivneho...a pritom vsetkom odstavil svoje nove auto pred sudom...a minuly mesiac kupov novy byt...a on nema peniaze..na sude sa vystatuje, ze ma minimalny prijem, ze ma novu rodinu a novu manzelku /a jej dve deti/..ze on sa ma o koho starat..tym padom mi vychadza z toho jedine..ide setrit na vlastnych detoch...aby druhym dal...vidim to jedine ako ublizenie a tlak proti mne...pretoze peniaze vnima asi tak, ze idu do mojho vrecka..a na druhej strane detom vselico kupi..ale neda im to domov..iba ked su snim...nevyznam sa v tom...

evitka001

no ja ako laik sa ti neodvážim v tomto poradiť. Aby to tvoj ex na súde nezahral napr. že si tie šaty ukradla deťom jeho ženy. Ak nemáš peniažky ani na právnika vyskúšaj ombudsmana-verejný ochránca práv, je to zadarmo. Nájdeš jeho stránku na webe. Keď sa snaží manipulovať aj s deckami, určite to nenechávaj len tak, aby náhodou nestihol nejaké právne kroky skôr urobiť on a pripraviť ťa o deti.

haaaaaaaaaaaa

jesitny jesitny chudak.to je moj nazor.nech sa nepretvaruje ,ze mu zalezi na tych detoch.manipuluje ta.a vies co, na tvojom mieste by som mu povedala nech sa s tym oblecenim vypcha.radsej si pytaj pravidelne a vyssie vyzivne.