vyzlecie mi deti...

Príspevok v téme: vyzlecie mi deti...
suzis

..byvaly manzel si brava deti na vikendy...finacne je na tom vyborne..podnika, ozenil sa...mne vyzivne plati halabala, ale nie to chcem riesit...proste ja som este na materskej a robi mi problem /kedze som sama s detmi/ kupit im nejake nove oblecenie...byvaly manzel detom oblecenie sice kupi...ale ziadne z veci im nenecha...musim ich s toho vyzliect a veci mu vratit...zevraj to kupuje on na to, ked su deti snim a nie na to, aby to nosili ked s somnou...aky mate na toto nazor???..ako mam reagovat??..

suzis

EVITKA001....akurat minuly tyzden som davala navrh na sud koli uprave styku a nedodrziavanie platenia vyzivneho...a tam som spomenula aj to, ze detom nakupi, ale nic si nemozu doniest domov...dokonca deti vedie tak, ze unho su "doma" a u mna na navseteve...bola som so starsim synom u psychologicky, ta mi potvrdila, ze syn je nanho viazany ciste materialne...citovo vobec..citovo sa viaze na mna...tak podla teba..ak som si vedoma toho, ze tie veci su kupene mojim detom..a ja im oblecenie kupit neviem..mozem urobit to, ze mu to satstvo jednoducho nevratim a deti v tom normalne poslem do skoly-skolky??

evitka001

No myslím si že tvoj ex tým v prvom rade ubližuje deťom a možno za tvojím chrbtom pred deckami kydá aj na teba. Vyslovene mi z toho vychádza, že sa ti snaží takýmto spôsobom ublížiť. Týranie znamená aj odopieranie stravy, oblečenia, lek. starostlivosti ... Ja by som sa asi poradila s právnikom.

suzis

..ja som si najprv myslela, ze su to veci deti jeho manzelky, ze im to pozicala a preto to musim vratit...ale dnes ma zarazilo, ked mi starsi syn povedal, ze otec im nakupil, su to ich veci..ale musim ich zabalit a vratit...nerozumiem tomu...nechapem, o co mu ide..ved ja nebudem nosit mikinu pre 6 rocne dieta :))..on to asi vnima tak, ze ked im kupi..tak nech su "pekne" iba snim..a ja ich mam obliect ako chcem...

juli

To je otrasne, tvoj manzel je obycajny sebec. Chce aby ho jeho deti "prezentovali" oblecenim a pritom nemysli na to ako sa odievaju ked su s tebou alebo v skolke. Hrozne.

tuk-tuk

Jednoznacne tak,ze nie je normalny!!Ved to kupuje svojim detom a nie preto,aby sa ukazoval,v com chodia deti s nim a v com,ked su s tebou.To musi byt totalny pako.Ak maju deti uz svoj rozumcek,tak nech mu daju najavo,ze sa im to nepaci,ze svoje veci chcu mat doma.

ivka123

no teda, myslim ze je to chore... prepac, poradit ti neviem ale asi unho ide o nejaky druh ziarlivosti, zavisti, sebectva...nechapem. A on im tie veci aj perie?