"BOKOVKA" ???? _______ KUK

Príspevok v téme: "BOKOVKA" ???? _______ KUK
fssga

neviem, no mam takeho tusaka ze moj "milovany" ma "bokovku"-nejaku inu popri mne...uz dlhsi cas je cudny,dost sa hadame,vraj som na vine setkemu ja (nevim)...ale minule ako bol u mna,tak mu zvonil mobil a strasnou rychlostou ho odomna otocil,ruky sa mu spotili a na to mi povedal az okato nezne slova,ako ma moc lubka.... zdalo sa mi to zvlastne...tak sa chcem spytat ... mate z toho taky isty pocit, ze by relativne mohol nejako popri mne mat? ... mimochodom vidime sa raz-dva krat za mesiac .. on studuje v BA, ja KE ...(19,19r.) dakujem piste :)

podozrive

no tto je fakt podozrive a pravda je taka ,ze nevera ma aj tketo priznaky ako je spravanie tvojho priatela......

jankaaa

opytaj sa ho na to, i ked ti pravdu asi nepovie... ako ten moj, boli sme spolu vonku, zazvonil mu telefon, ja ze kto to je a on ze kamoska... si tak myslim, ze co ta maju co kamaratky co prezvanat, ale ze ok, stava sa... no teraz tie hadky, vlastne uz sme sa rozisli a jasne ze som na vine vsetkemu JA, pri tom on bol ten ktory mal aj tri baby naraz... a klame mi doteraz, len chudak nevie o tom, ze ja o vsetkom viem... je to chudak...

dd

ja vztahom na dialku moc neverim, mala som dva a oba skoncili tak, ako skoncili..ale nemusi to byt vzdy pravda..a pri takej vzdialenosti..hmm..hovori sa doveruj, ale preveruj..ja by som si preverila..pri takej situacii..