napíšte svoj názor PROSIM

Príspevok v téme: napíšte svoj názor PROSIM
leneee

Ahojte, neviem či to tu patrí. Zas plačem ako stále. Prosím vás, je to taká hanba že mám 24 r. a ešte som nebola s mužom? teraz sa so mnou rozišiel priateľ lebo som mu to povedala nechcela sa s ním vyspať po 2 týždňoch, vraj on nevie čakať. 2-3 mesiace to je tak veľa? asi vtedy by som bola šťastná keby som bola "kurva" nepatrím do tohto sveta :-((

[zruseny12]

KOLI TOMU SA URCITE NETRAP...VED, TO NIE JE NIC HROZNE...A CO KEBY SI SA S NIM VYSPALA A ON BY TA BOL AJ TAK NECHAL?TRAPILA BY SI SA TIEZ...ASI TA NEMAL AZ TAK RAD...KED NEVIE POCKAT...MYSLIM,ZE MU SLO LEN O JEDNO A TY SI NORMALNA....JA SOM BOLA V PODOBNEJ SITUACII Z EX...A MOZEM TI POVEDAT,ZE KED NALIEHAL TAK SOM TO TIEZ ODMIETLA,ALE ON MA PRETO NENECHAL...ALE CHLAPI SU ROZNY...NETRAP SA...LEBO SI LEN POSKODIS...S TYM BY SI SA MALA PYSIT,ZE NIE SU K.... A NIE TRAPIT...

bobrik22

Nebud smutna, o nic si neprisla, taky chlap, ktory nie je ochotny pockat, ti za to nestoji. Ja som cakala do 20tky az prisiel ten pravy a pockal,kym som to ja sams chcela, a sme spolu doteraz...:D Neboj pride muz, ktory to oceni a bude hrdy na to, ze je tvoj prvy:)) tak hore hlavku

dd

hmm..ja si myslim, ze nie som nejak extra pekna, som skor taka nevyrazna a vacsinou si zo mna na gympli chalani robili srandu..ale mala som urcite "poziadavky" na chalanov..dokonca mi bolo povedane, ze som prilis narocna, tak som bola z toho troska sklamana, ale nepolavovala som z nich a nakoniec sa vyplatilo..prestala som hladat a on si nasiel mna :).si naozaj vzacna..ako to tu uz bolo napisane.drz sa!

dd

hmm..ja si myslim, ze nie som nejak extra pekna, som skor taka nevyrazna a vacsinou si zo mna na gympli chalani robili srandu..ale mala som urcite "poziadavky" na chalanov..dokonca mi bolo povedane, ze som prilis narocna, tak som bola z toho troska sklamana, ale nepolavovala som z nich a nakoniec sa vyplatilo..prestala som hladat a on si nasiel mna :).si naozaj vzacna..ako to tu uz bolo napisane.drz sa!

:-(((((((

leneee vobec si nic nevycitaj!!vies co by si si vycitala?keby si pochopila/ale uz neskoro/ze aky magor to bol .muz ktory ta ma lubit nema byt s tebou len kvoli sexu.ide tu o partnera ktory ta podrzi, kamarata, ktory ta pochopi.

mirkaaa

muz, ktore nevie cakat je skor muz ktory nechce cakat a chce len jedno, urobila si spravne a to si zasluzi v tejto dobre obdiv... Nemusis smutit nestal zato...

mno

leneee ako by som citala sebe;)tirz mam pocit zr nepatrim do tochto sveta....ale nebudem sapat s niekym len preto aby som sa zaclrnila...

yr

Nemyslím si, že si čudná ale ani si nemyslím že dievčatá ktoré spávajú s chlapmi sú ku**y. Je to každého osobná vec.Ja som prišla o panenstvo keď som mala 17. vôbec toho neľutujem aj keď som toho chalana až tak nemilovala...vtedy som si ale myslela že je to ten pravý samozrejme. :) Potom som s nikým nebola skoro 3 roky...každého som presne tak odpinkávala ako ty...ale ja som s nimi ani nechodila ani nič..chcela som byť proste sama...potom prišlo pár lások a teraz mám už skoro rok priateľa ktorého milujem najviac na svete. Ale neľutujem že som pred ním mala iné skúsenosti!!! Nikdy to nebudem ľutovať, lebo teraz si vážim čo mám. Teraz nieje tá doba čo bola že baba sa vydala za prvého s ktorým sa vyspala...a nechcem ti brať ilúzie...ale prvý sex nieje nič moc. Vlastne je to dosť otrasné..bolí to...a ja ked som to robila prvý krát tak som si tak v duchu hovorila....ach bože...tak toto je ono? toto je to o čom všetci hovoria aké je to úúúžasné? a vlastne som aj rada, že moja terajšia láska nebol môj prvý. len toľko som chcela povedať...:)

karotka

Ahoj=) len sa drz a vydrz;) (mozes byt na seba hrda, ze si to zvladla=)
ako mi raz povedal jeden pan....si taka vzacna a uzasna, ze mas pravo muzov len tak odpinkavat a neupustat zo svojich narokov na nich=) a keby si toho praveho omylom odpinkla aj tisickrat, nakoniec dobre dopadne a on vydrzi;)takze nic neboj=) a mysli na to stale ked sa nejaky magor bude pokusat o nieco co mu ani nahodou neprinalezi=D