Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemozne unavena

Príspevok v téme: nemozne unavena
tinusska

Dobre ranko,
uz niekolko tyzdnov mam problem s tym, ze ked pridem domov z prace, najradsej by som lahla a spala az do rana. a to je mozno 17hod. Nemam fyzicky narocnu pracu, popri praci studujem. Ja vobec nevladzem sa ucit, celkovo som vycerpana. Viete mi poradit nejake vitaminy alebo iny zivotabudic, aby moj bdely den nekoncil o piatej? Dakujem

agina

Tinusska ja by som ti poradila byt teraz viacej na cerstvom vzduchu a popripade sa venovat nejakej fyzickej aktivite.Uvidis, ako ta to nabudi.

dr.jajbolí

B komplex-forte!
Keď sa chceš učiť, zvyknú predpísať aj PIRABENE, je to dobré, páli učenie! Ale to sa musíš poradiť s lekárom, to je na rozšírenie ciev a dobrú pamäť.
Aj Coenzym Q 10 by mal pomôcť.

ratata

ahoj tinuska ja som presne taká istá ako ty študujem popri práci tiež nemám namáhavú fyzickú prácu ale keď prídem domov som mŕtva a to si musím výdy lahnúť. Teraz mám veľa skúšok a vôbec sa mi nechce. Som z toho zúfala, asi sme unavené psychicky štúdium popri práci nieje až taká sranda ako si niektorí myslia. Tak veľa energie prajem a veľa zdaru pri učení

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemozne unavena - Fórum - ZDRAVIE.sk