Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

makeup

Príspevok v téme: makeup
lucka

ahojte baby.mám taký problém,ostali mi jazvičky po akné a mám dosť rozšírené pory.viete mi poradiť nejaký vhodný makeup, ak máte podobný problem? skusala som maybelline affinitone..krasne prilne vo vnútri uzasny, no len čo videm na slniečko, vidim si všetky póry a chlpky na tvari.miss sporty clear-da sa ..ale pleť je ako maska..fakt už neviem prosim poraďte mi..sme predsa baby..musime si navzajom pomahat :-)

marcelka.

-odkaz odstránený-
skus sa pozriet tu...alebo daj si jednoducho do google CLINIQUE a tam ti vyskocia linky a uz len hladas...je to jednoduche..

jancecka

ja by som chcela vyskúšať makeup od firmy CLINIQUE ale nemôžem ho v Topoľčanoch zohnať, inak mne len tak hociaký makeup nesedí, nekryje mi to, používam acnecolor ale ten ma hrozne vysúša. Neviem čo už s tým, môžem si makeup Clinique objednať aj niekde na nete?

marcelka.

vitana: no vies co? mozno malinke jazvicky, ale nie su takmer vobec viditelne a rozsirene pory nemam a este nieco , nie nebola som to odstranit laserom...vies brala som lieky, volaju sa roacutan, viem je to svinstvo, ale mne to bolo jedno, chcela som mat krasnu plet a byt zdrava, co sa tyka pleti, teraz sa uz len poriadne staram o svoju plet znacky mary kay, pretoze v tom tak trochu pracujem, a je top v poriadku, dokonca mozem vyjst aj bez make-upu vonku...ale samozrejme som si na make-up zvykla, taze si ho aj tak vzdy davam, hoci uz len malinko...roacutan som brala asi okolo 9-tich mesiacov, ale upravilo sa to nadherne...samozrejme s pouzivanim kozmetiky a staranim sa o plet...

vitana

marcelka, si pisala, ze MALA? to znamena, ze uz nemas jazvy po akne? ani rozsirene pory? si si dala odstranit? laserom?

marcelka.

ahoj Lucka: mapr. velmi dobry je make-up od Vichy - dermablend alebo od kozmetiky Mary Kay - plne kryci make-up....a urcite su este aj ine ale osobne s tymito dvoma mam velmi dobre skusenosti...mala som podobny problem, takze viem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

makeup - Fórum - ZDRAVIE.sk