Žlč

Príspevok v téme: Žlč
matus

Ahojte, trochu neprijemna tema:
čoho príznakom môže byť vracanie žlče? Po návrate z túry ma prepadli žalúdočné bolesti, pil som zo studničiek a jedol divné halušky s kyslým mliekom - takže bolestiam a hnačke sa nedivím. Ale tá žlč ma šokla, mal by som kontaktovať lekára? ďakujem vám

Luci lia

Mňa boli na ľavej strane pri rebrach a vyrážame to do chrbtice a zvracala som oranzovu vodu.no mňa tam stále bolí a trosku ma napína.doktorka mi povedala že mám držať diétu že je to podráždený pankreas.Mozete mi poradit

ZLATA CERNAK

Chcela som to trochu opraviť , chcela som napísať že mám stále pichľavé, až neznesiteľné bolesti , pod rebrami moja lekarka mi povedala že mám pravdepodobne zanietenú žlč a piesok, ale nieje si istá , tak by som chcela aby ste mi poradili čo mám robiť a stolica nieje tiež taká aká by mala biť. dakujem za odpoved

zlata cernak

CHCELA BY SOM PORADIT , DNES SOM BOLA U LEKARKY A TA MI POVEDALA ZE MAM ZANIETENU ZLC JE MAM ASI PIESOK A STALE MA POD REBRAMI , CO MAM ROBIT , KAM SA MAM OBRATIT

RNG

Nacistenie zlcnika a rozpustanie zlcovych kamenov je dobry caj z byliny chanca piedra.
1 lyzica zavarit do 1/2 litra vody, povarit 5 minut, nechat odstat cez noc, rano zliat, nefiltrovat, ochutit a postupne cez den pit.

matus

..išla von aj mineralka, jedine, co som dnes dostal do seba:( Ďakujem za rady, radšej fakt skočím k lekárovi.

dr.jajbolí

Ešte som zabudla. Hrušky majú drobné zrniečka, čo dráždi žlčník. Aj bryndza je ťažké jedlo. Budeš mať niečo asi so žlčníkom, takže lekár, potom rtg žlčníka alebo sono, ale nezanedbaj to. Zajtra ti už nič nebude, ale aj tak to nepodceň!

dr.jajbolí

Máš riadne podráždený žlčník. Keď veľa zvraciaš, potom už ide aj žlč. SKús sa napiť Pepsi alebo lepšie Coca-coly, to pomáha, ale ak máš aj hnačky a ešte nebodaj aj teplotu, radšej si odbehni k lekárovi alebo na pohotovosť.