Farebny gel na vlasy

biancasipos

ahojte ak by ste vedeli kde sa da kupiť farbivo na vlasy značky manic panic prosim vas dajte mi vedieť na email micimaci@centrum.sk vopred dakuje

Elys

Tina a nedala by si mi link?...ja to napr nemôžem vôbec nájsť ďakujem:)))...ak by si mohla mi ho pošli na Miss_PsyXo@azet.sk..:)))

mischo

existuje aj gel na vlasy tu je link len ho nemôžem kupit na Slovensku aspon som ho este nenasiel nemohol by mi niekto poradit kde ho mozem objednat na slovensku....(mylsim fosforove)

tina

ja som tiez daco take chcela a nasla som radu Manic panic, daj do googlu a vyhodi ti to taky obchod, kde maju tieto fary v roznych besnych odtienoch... ale neskusala som to, takze nic viac ti bohuzial povedat neviem

kornela

skus parochnovy obchod na obchodnej teda ak si z blavy. tam maju vselico aj tie gely. ja som kupila taky zeleny v krabicke za sto ale mali aj za vise 200.

janca

nie gel som myslela alebo daco ine ale aby to vydrzalo aspon 3-4tyzden :)) ten sprej je len na jedno pouzitie to je onicom vazne nikto neveite o niecom peknom modrom ,zelenom alebo tak ??