Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velkyy probleeem !!!!!! :( plz potrebujem radu

ich

no pokial ti nechyba chut a inokedy taketo problemy nemas, tak to je cista psychika...raz sa to podari a bude...
ty asi najlepsie vies,co v tej hlave je a co asi k tomu nepomoze, skus to odstranit...

angeles

asi mas strach a kazdy par si musi na seba zvyknut nikdy to nie je ono od zaciatku aj to sa musime naucit robit...hlavne sa neboj a odviaz sa

hellfire

Tak sa nepripravujte na nic proste to urobte spontanne. Zval ju na postel a ides. Bez pripravy hehe. ALebo si skuste vypit predtym.

tomashko

anti.chlipko dik za radu ocenujem ju, jasne vyskusam :) alebo aspon pokusim sa a co sa tyka teba safa no myslim ze to je asi stres alebo mozno malo skusenosti

anti.chlipko

no ja som mal podobny problem a pripadalo mi to velmi trapne pretoze nefungoval iba vtedy ked mal.. bolo to davno este ked som bol bez akychkolvek skusenosti.. ale mam velmi chapavu frajerku a tak sme to nakonec dokazali..

kedze sa mi nechcel nikdy postavit ked si uz dala dole nohavicky tak sme to skusili tak ze na najskor skoro spravila rukou a vtedy som rychlo nasadil kondom a skusil :) a podarilo sa :) a odvtedy s tym nemam ziaden problem :) tak skus aj ty a potom daj vediet :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velkyy probleeem !!!!!! :( plz potrebujem radu - Fórum - ZDRAVIE.sk