chalaniii ! .. do analu ?? ale vam !

Príspevok v téme: chalaniii ! .. do analu ?? ale vam !
zvedavka

haloo... chalani, hlavne vas sa chcem opytat, ake je to, ci vam to robi dobre, ked vam baba strci nieco do analu.. napr. pred vyvrcholenim .. prst?? .. alebo... ?? .. su tu aj taki, co s tym maju negativne skusenosti ?? .. ze nikdy viac ? .. a vas baby sa chcem tiez opytat,na reakcie partnerov... uz ste to skusili?? .. neboli z toho vysokovani? dakujeeem.

banan

mna y len zaujimalo pan Ucitel ze z kade toho vela vies ( ked pises pravdu). Pracujes v bordeli, ci si sexuolog, ci co?

Ucitel

ano Banan.
zvedavka nepíšem to každej druhej ale píšem to tím čo potrebujú pomôcť...
na to som aj vytvoril aj to fórum.
Rešpektujem tvoj názor...
ale je to škoda.

jones

Partnerka mi to robila a je to super, treba nato ale dlhsiu pripravu, hlavne byt prazdny, umyty, asi klistyr je najlepsi ale az tak daleko som nezasiel... Namydleny prst do vyfuku a parkrat ho cely vydrhnut aby sa jej to pacilo. Ja si to obcas aj vypytam sam, najlepsie je ked ma partnerka zacne masirovat na chrbte a postupne prejde na ritku, tym ma uvolni a prejde na analik, odporucam lubrikacny gel a potom si uz so mnou robi co chce :)

zvedavka

Ucitel : sorry, ale neposlem ... pises to tu kazdej druhej, nech sa ti ozve .. tak snad ich mas dost na pisanie, hmm?