Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný

Príspevok v téme: VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný
janostastny

Ahojte všetci, ktorých trápi nečistá pleť. Mám za sebou dva ťažké roky, ktoré ale stáli za to. Konečne už nemám akné vulgaris a možem smelo chodiť medzi ľudí. Ostali mi nejaké jazvy, ale čo je to proti tej hrôze, ktorá ma špatila predtým. mám dvadsať rokov. Ešte pred touto kúrou som pobehal celé Slovensko, dokonca som bol u liečiteľa na Morave, ale nič výrazne nepomohlo. Posledný pokus mi ale vyšiel a rád by som sa s vami podelil o informácie. Kto má záujem, napíšte.

zajacica

ale ved tu mas niekde dole jeho mail, tak mu napis tam a dohodni sa s nim. sem mozno nechodi kazdy den, zbytocne tu budes ho bombardovat odkazmi.

janostastny

lunette, ja som to tu uz pisal, je to na niektorej predchadzajucej strane aj som tu nechal na mna mail, tak si to pozri ak mas zaujem.

lunette

Ahoj, akne vulgaris mám aj ja a rada by som sa toho zbavila, mám už cez 30r. ale zatiaľ sa nad tým nikto z odborníkov nepozastavoval. Ak môžeš, napíš mi prosím čo ti pomohlo. Ďakujem

zajacica

no, idem radsej prec, vidim ze si pojedol blaznive huby. maj sa krasne a daj si masku na plet, aby si aspon trocha dodrzal temu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný - Fórum - ZDRAVIE.sk