VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný

Príspevok v téme: VYLIEČENĚ AKNE VULGARIS - konečne šťastný
janostastny

Ahojte všetci, ktorých trápi nečistá pleť. Mám za sebou dva ťažké roky, ktoré ale stáli za to. Konečne už nemám akné vulgaris a možem smelo chodiť medzi ľudí. Ostali mi nejaké jazvy, ale čo je to proti tej hrôze, ktorá ma špatila predtým. mám dvadsať rokov. Ešte pred touto kúrou som pobehal celé Slovensko, dokonca som bol u liečiteľa na Morave, ale nič výrazne nepomohlo. Posledný pokus mi ale vyšiel a rád by som sa s vami podelil o informácie. Kto má záujem, napíšte.

zajacica

bracek, toto bolo nechutne. neviem, preco sa podpisujes pod mojim nikom. to si skusas, ci to ide? alebo sa chces pomstit tomu co sa podpisal pod tebou? trafil si vedla, ja som to nebola. a zalubena do teba???? to tak vacsi horor si nevies vymysliet?

zajacica

ale priznaj sa, ze ti moje prispevky robia dobre, inak by si na ne tak promptne nereagovala. tusim ma vycuchas na kazdej teme. nie si nahodou do mna zamilovana? este si zacnem namyslat. sice ked sa pozriem do zrkadla, tak by som sa tomu necudoval, ale ty predsa nemozes vediet, aky som pekny. alebo zeby si to tusila z mojich duchaplnych prispevkov? to je mozne, na to som nepomyslel.

zajacica

hlavne ze ty sa tak dosledne drzis temy. precitaj si tvoje prispevky, ani jeden nie je na danu temu. ty vzdy len dofrcis a odfrcis. k temam sa nevyjadrujes, lebo asi nicomu z toho nerozumies. iba rozviris vzduch a zniznes ako gafor.

bracek

vsimol som si, ze ani jedna diskusia sa nedrzi temy, ktora je v zahlavi. vzdy sa to zvrhne na same dohadovacky alebo kecy o zbytocnostiach. charakteristicke pre zenske pohlavie. zeny nikdy nejdu priamo k veci, vzdy sa motaju okolo ako snurka na klobase.

daktyl

prosim ta a kolko to vsetko stalo? tie vysetrenia a lieky. tiez by som tam zavolal, ale musim najskor vediet ceny, lebo nie som prave na tom ruzovo.

janostastny

ale tam nemozes rovno prist, to sa musite objednat. a dost dlho ca caka, to som nemyslel ze tam pred dverami, ale na ten termin vysetrenia. musite tam zavolat alebo poslat mail a objednat sa. aj to vysetrenie trva dost dlho, ja som tam prvykrat bol skoro tri hodiny. ale da sa to vydrzat, stale sa s tebou rozpravaju a pritom ti aj robia nejake vysetrenia. nie je to nejake nudne sedenie. takze nie take cakanie u lekara kde len trcis a nevies sa dockat kedy uz budes moct odist. toto bolo celkom zabavne.

janostastny

aj moja sesternica mala zenske problemy, ale ake, to presne neviem. mozem sa jej spytat, ale teraz je v praci, tak jej skusim vecer zavolat.